ورزشی

در تراکتور من را دنبال نخودسیاه فرستادند!

آفتاب‌‌نیوز :

حامد پاکدل، مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور که امسال برای پیکان توپ می‌زند در حساب شخصی خود در شبکه اجتماعی طی یک استوری نوشت: «سلام خدمت هواداران تراکتور از روزی که اومدم تو تراکتور و قرارداد بستم نمی‌دونستم به جای جنگیدن برای موفقیت تیم، منو مجبور می‌کنند بجنگم برا حق و حقوقم از باشگاه. حق و حقوقی که باید به اون متعهد می شدند و نشدن و این برای من عجیب بود.

فقط یک مورد میگم و بس. باشگاه باید برای من خونه می‌گرفت، اما آقایون منو چند ماهی دنبال نخود سیاه فرستادن که شما انتخاب کن خونه رو تا ما بگیریم و از این حرف‌ها. اون وقت من رو با نامه زدن باشگاه به هتل محل اقامتم خارج می‌کنن و منو مجبور کردن بعد دو الی سه ماه با شرایط اسفناک و ناراحت کننده‌ای با پول خودم خونه بگیرم که پول اجاره منم ندادند و هزینه هتل هم که خودم دادم؛ در صورتی که به شماها اعتماد کردم و احترام گذاشتم و خیلی از مسائل دیگه که نمی‌خوام راجع به آنها صحبت کنم، اما با این شرایط عجیب با تمام وجودم برای موفقیت تراکتور جنگیدم و ساکت موندم لطفاً آقایون عزیز خجالت بکشید.

در ضمن این پول‌ها خوردن نداره. کاش آقای زنوزی این اتفاقات رو می‌دونستند که یقیناً اگه می‌دونستند همچین اتفاقاتی نمی‌افتاد.»

باشگاه تراکتور تا این لحظه واکنشی به اظهارات حامد پاکدل نشان نداده است.

پاکدل: در تراکتور من را دنبال نخودسیاه فرستادند!

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا