ورزشی

محمود فکری: هر دو تیم حال نداشتند!

سرمربی تیم هوادار می‌گوید بازی بی‌جانی بودند و هر دو تیم بی‌حال بازی کردند.

به گزارش دانا نیوز، با توجه به محرومیت محمود فکری از حضور در نشست خبری، غلامرضا دلگرم، مربی هوادار بعد از تساوی بدون گل تیمش برابر مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر فوتبال ایران اظهار کرد: کسانی که بازی را دیدند، بازی هیجان انگیزی دیدند. متاسفانه فرصت‌ها به گل تبدیل نشدند و بازی بدون گل به اتمام رسید. یکی از مهم‌ترین فرصت‌ها برای بازیکن ما پیش آمد اما نتوانست از فرصت خود به خوبی استفاده کند. ما تلاش می‌کنیم از بازیکنان جوان بیشتر استفاده کنیم تا آنها فرصت بازی به دست بیاورند.

وی افزود: به توجه به شرایط تیم خودمان امیدوار بودیم که سه امتیاز را به دست بیاوریم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و با تعویض‌هایی که انجام دادیم تلاش کردیم نتیجه را تغییر دهیم اما نتوانستیم. هفته اول مسابقات است و نیاز به زمان داریم که به هماهنگی برسیم. با توجه به اینکه ما به موقع شروع کردیم امیدوار بودیم امروز سه امتیاز را به دست بیاوریم اما این اتفاق رخ نداد. امیدوارم در آینده فوتبال پویایی به نمایش بگذاریم.

بیشتر بخوانید

او همچنین درباره اینکه چرا تیمش بازیکنان پا به سن گذاشته را جذب کرده است؟ گفت: دو روی یک سکه است. ما هم بازیکنان جوان و هم بازیکنان با تجربه در تیم خود داریم تا عملکرد خوبی داشته باشیم.

فکری: هر دو تیم بی‌حال بودند!

به گزارش دانا نیوز، محمود فکری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار کرد: بازی جانداری نبود. نیمه اول نیمه خوبی نبود و موقعیت‌های زیادی ندیدیم. بازی برابری بود و هر دو تیم بی‌حال بودند! البته دلیلش این بود که اولین بازی لیگ بود و هماهنگ نبودند. برای هماهنگی دو تیم به زمان نیاز دارند. چون تمریناتمان را زودتر شروع کرده بودیم، در نیمه دوم دوندگی نسبتا خوبی از خودمان نشان دادیم. تیم حریف باتوجه به ۱۰ نفره بودن از دوندگی افتاد و ما می‌توانستیم از این فرصت استفاده کنیم.

او ادامه داد: زمانی که تیمشان ۱۰ نفره شد، عقب نشست. بچه‌ها باید خودباوری بیشتری داشته باشند و اگر شجاع‌تر بازی می‌کردند، می‌توانستیم بازی را بریم. می‌توانستیم سه امتیاز را کسب کنیم چون بازیکنان باتجربه خوبی داشتیم. بازیکنان جوان را هم به زمین فرستادیم تا ترکیب آن‌ها به ما کمک کند اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. در مجموع به تیم خودمان و تیم حریف خسته نباشی می‌گویم.

حامد لک زرنگی کرد

سرمربی هوادار درباره تنش میان حامد لک و سکوی تیم هوادار گفت: این زرنگی دروازه‌بان حریف بود چون با یک بازیکن کمتر بازی می‌کردند. می‌خواستند بازی را بخوابانند و کمی شلوغ کنند. این زرنگی تیم حریف بود و ما نباید وارد بازی آن‌ها می‌شدند. خداراشکر بچه‌های ما زیاد وارد این حاشیه نشدند. اگر حامد لک واژه‌ای هم گفته باشد و داور شنیده باشد، باید برخورد می‌کرد. جا دارد از تیم داوری هم تشکر کنم و اگر اشتباهی بود، برای هر دو تیم اتفاق افتاد.

او درباره قانون سقف قراردادها و بودجه تیم‌ها بیان کرد: من به این مساله اعتقاد ندارم. در همه جای دنیا هر تیمی هر چقدر توان دارد، می‌تواند هزینه کند. فقط باید فرپلی مالی رعایت شود. در فوتبال ایران هم به هر حال هر تیمی توانایی دارد، باید هزینه کند. تیمی مثل هوادار سقف بودجه‌اش روی ۷۰ میلیارد تومان است و یک تیم دیگر باتوجه به طرفدارانش باید هزینه کند. فکر نمی‌کنم برای فوتبال حرفه‌ای سقف قرارداد مناسب باشد. وقتی چنین قانونی گذاشته می‌شود، معلوم است رعایت نمی‌شود.

انتهای پیام

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا