علمی و پزشکی

دلار بخریم یا نه؟ – دانا نیوز

امیرحسنی کریم زاده با بیان اینکه قیمت ها در بازارهای بزرگ مانند طلا ، سکه ، دلار و خانه ها به نقطه اوج رسیده اند گفت: دلار می تواند تا 23000 تن سقوط کند. ارزش واقعی دلار 20 هزار تن بود و ارزش آن می تواند از 17000 تن تا 23000 تن باشد.

بودجه سال آینده 11 هزار و 500 تن و بازار آزاد 20 درصد بیشتر است. زیر 15000 دلار هیچ مدرکی وجود ندارد.

وی گفت: پایان سال مالی چین نزدیک به پایان دسامبر و اوایل ژانویه است و با نزدیک شدن به سال جدید ، تقاضا برای دلار در حال افزایش است و دلار در نوسان است. در هر صورت ارزش دلار رو به کاهش است. و اگر دلار سقوط کند ، سکه و طلا نیز سقوط می کنند.

کریم زاده افزود: “ما باید تا پایان امسال صبر کنیم تا طلا ، سکه و دلار سقوط کند.” انتخابات امسال در ایران احتمالاً شاهد رشد دلار در پایان سال نخواهد بود.

وی می افزاید: “اکنون مسکن آنقدر گران است که مردم توانایی پرداخت آن را ندارند.

وی گفت: “بازار سرمایه در حال پایان یافتن اصلاحات خود است. ما انتظار داریم روند خوبی برای بازار سرمایه در دسامبر و ژانویه داشته باشد.” البته نباید واقعیت غیرقابل پیش بینی همه روندهای بازار سهام را نادیده بگیریم.

کریم زاده در پایان سال گفت که خرید دلار تا پایان سال توصیه نمی شود ، زیرا در حال حاضر ثبات در بازار وجود ندارد. در حال حاضر 4200 کالای ارزی در حال حذف هستند. دیزل تنها سوختی است که قیمت ندارد. در صورت افزایش قیمت این روغن ، حمل و نقل و بورس سهام بسیار بهتر خواهد شد. بنابراین شاهد تورم هستیم.

223224

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا