اقتصادی

امیدواری سردار باقری به همکاری دولت در تامین مسکن نیروهای‌مسلح

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر این‌که «قرارگاه مسکن نیروهای مسلح از هیچ تلاشی برای خانه‌دار نمودن کارکنان دریغ نکند» گفت: با حمایت‌های دولت محترم، رفع مشکل مسکن کارکنان باید در اولویت همه فرماندهان باشد.

به گزارش دانا نیوز به نقل از ارتش، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، در چهارمین جلسه شورای عالی مسکن نیروهای مسلح به میزبانی ارتش، ضمن تبریک پیروزی‌های چشمگیر مقاومت اسلامی در برابر صهیونیست‌های متجاوز اظهار داشت: با توجه به تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا در حوزه تامین مسکن، امیدواریم روند تامین مسکن در سطح کشور با سرعت و رعایت تمام ضوابط به طور جدی دنبال شود.

وی با اشاره به توافقات مختلف برای تامین مسکن در نیروهای مسلح گفت: با توجه به سختی کار در نیروهای مسلح و دوری کارکنان از خانواده‌ها به جهت انجام ماموریت در مناطق مختلف، همواره مسئله مسکن یکی از دغدغه‌ها در مجموعه نیروهای مسلح است و همه فرماندهان باید حل مسئله مسکن کارکنان را در اولویت کار خود قرار دهند.

امیدواری سردار باقری به همکاری دولت در تامین مسکن نیروهای‌مسلح

وی ادامه داد: امیدواریم با روندی که آغاز شده و با همکاری دولتمردان در نهادهای مختلف، مسکن کارکنان در تمامی سازمان‌های نیروهای مسلح تأمین شود و تعهد ساخت 500 هزار واحدی در سطح نیروهای مسلح با سرعت بهتری پیش برود.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود: کارکنان نیروهای مسلح باید کمترین دغدغه را داشته باشند تا بتوانند در امر دفاع از کشور و تامین امنیت به فعالیت خود بپردازند. همه مسئولان در سطح نیروهای مسلح و کشور باید با اهتمام جدی در زمینه مرتفع شدن دغدغه مسکن تلاش کنند تا همه کارکنان بویژه کارکنانی که در نقاط صفر مرزی و در دورافتاده‌ترین مناطق مشغول حفاظت و حراست از کشور هستند، دغدغه در این خصوص نداشته باشند.

در پایان این جلسه با دستور سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح آیین کلنگ‌زنی پروژه‌های ساخت مسکن و واگذاری واحدهای مسکونی آماده شده در سطح نیروهای مسلح کشور به‌صورت دورسخنی برگزار شد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تجربه و تخصص در زمینه اخبار و تحلیل‌های اقتصادی هستم. با ارائه تحلیل‌های دقیق و به‌روز، سعی می‌کنم به شما نکات و دیدگاه‌های مهم را ارائه دهم تا شما بتوانید از این اطلاعات بهره‌برداری کنید.
دکمه بازگشت به بالا