ورزشی

ردپای پرسپولیس در دو بمب بزرگ روزهای آخر نقل و انتقالات

حسین شهریاری و هوشنگ نصیرزاده، اعضای هیئت مدیره پرسپولیس و تراکتور، که یکی از آنها نقش مدیرعاملی را هم برعهده دارد، جمعه شب هواداران تیمشان را با دو خبر مهم ساختند: مذاکره تراکتور با مهدی عبدی و توافق احتمالی پرسپولیس با یاسین سلمانی.

حسین شهریاری در مورد یاسین سلمانی: مذاکره کردند که یاسین سلمانی بیاید. صحبت‌هایی شده اما قطعی نشده است. او بازیکن آزاد است و می‌تواند بیاید، اما در حال مذاکره هستند. نمی‌دانم چه زمانی قطعی خواهد شد، شاید فردا و پس‌فردا قطعی شود. در لیست آقای گل‌محمدی بوده و تأیید کردند که می‌تواند از او استفاده کند.

هوشنگ نصیرزاده در مورد مهدی عبدی: ما به خاطر فوروارد، سه مهاجم را مدنظر داریم و یکی از آنها مهدی عبدی است. یکی از آنها قرار است از باشگاهش جدا شود و دو نفر دیگر هم مدنظر هستند. مهدی عبدی هم جزء گزینه‌های ماست.

نکته مهم اینکه اگر این دو انتقال نهایی شود، دو بازیکن از تیم‌های مدعی به دیگر تیم‌های سرشناس خواهند رفت که این موضوع شاید آخرین اتفاقات مهم در پنجره تابستانی فوتبال ایران باشد.

تراکتور برای جذب مهدی عبدی باید تا 9 شهریور صبر کند تا با پایان نقل و انتقالات، عبدی بازیکن آزاد شود و بتواند به عنوان یکی از سه سهمیه فیفا، با تیم تبریزی قرارداد امضا کند.

از سوی دیگر تیم پاکو خمس یک سهمیه لیست بزرگسالان دارد و حالا با جذب عبدی، یک جای خالی در تیم پرسپولیس ایجاد خواهد کرد که شاید صرف هزینه برای خرید مهاجم خارجی شود.

این در حالی است که یاسین سلمانی بازیکن بزرگسال محسوب نمی‌شود، اما در عین حال نکته مهم این است که باید دید باشگاه پرسپولیس با چه مدتی او را به خدمت خواهد گرفت.

البته این دو مورد هنوز به مرحله انتقال نهایی نرسیده‌اند و باید دید به خصوص در 48 ساعت آینده چه اتفاقی در مورد آنها رخ می‌دهد.

258 258

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا