فرهنگ و هنر

قدرت جمهوری اسلامی برای دشمنان قابل تصور نیست

دانا نیوز/مرکزی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قدرت جمهوری اسلامی برای دشمنان قابل تصور نیست و به همین دلیل در تمام محاسباتشان به اشتباه می‌رسند.

سردار علی فدوی، چهارم مردادماه در آیین گرامیداشت روز ایثار و مقاومت شهر اراک اظهار کرد: عنایت‌های خداوند متعال و برکات امام خمینی(ره) منجر به افتخارات و توفیقات ۴۵ ساله در نظام جمهوری اسلامی شده است و آنچه که در طول انقلاب و بعد از آن، حضرت امام(ره) فرمودند بر ما حجت‌ است. اثرات بیانات و انقلاب حضرت امام تا الان ادامه داشته و تا زمانی که پرچم حکومت اسلامی به دست حضرت مهدی(عج) داده شود، ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه خداوند به شهدای اسلام عظمتی بی‌نظیر داده است افزود: زمانی که بندگان خدا به عشق امام حسین(ع) و شهدای کربلا پای کار بیایند و تکالیف خود را انجام دهند، وعده خدا محقق می‌شود و عنایات سرشار خداوند را خواهیم دید. وعده خداوند حق است و اگر بندگان خدا به تکالیف خود عمل کنند، این وعده‌ها تحقق پیدا می‌کند.

فدوی تصریح کرد: در طول این ۴۵ سال، حتی یک روز و یک لحظه نبوده است که دشمنی شیطان خبیث یعنی امریکا و هم پیمانان او با انقلاب اسلامی وجود نداشته باشد. دشمنان اعتراف کرده‌اند که با وجود امکانات و توانمندی‌های بسیارشان، در طول این سال‌ها حتی یک پیروزی بدست نیاورده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به لحاظ عوامل مادی و دنیایی قابل مقایسه با دشمنان نیستیم اما چرا دشمن دائم اعتراف می‌کند که حتی یک پیروزی بدست نیاورده است؟ آخرین اعتراف آنها مربوط به دو ماه پیش بود که وزیر خزانه داری امریکا که فرمانده جنگ اقتصادی دشمن علیه ماست، اذعان می‌کند که امریکا ۴۵ سال است که با انقلاب اسلامی می‌جنگد ولی یک پیروزی بدست نیاورده‌ است و در همه جنگ ها شکست خورده‌ است.

وی افزود: دلیل واضح شکست‌های دشمن این است که خداوند وعده پیروزی بندگانش بر شیطان را داده است. وعده خداوند، حق است و در وعده خدا هیچ خلافی نیست، اما شرط تحقق وعده خداوند این است که باید بندگان خدا تکالیفی که بر عهده آنهاست انجام دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: اکنون منافقین و صدام و سایر خبیث هایی که سردمداران جنگ علیه ایران بودند کجا هستند؟ همه آنها در اعماق جهنم هستند. اما دلدادگان انقلاب و حکومت اسلامی و شهدا در بالاترین جایگاه‌های بهشت هستند. وعده خداوند در همه موارد حق است منوط به اینکه ما با اخلاص و صدق و به صورت کامل پای کار برویم و در انجام تکالیف کم نگذاریم. اگر در مواردی کم و کاستی‌هایی وجود دارد یعنی ما به صورت کامل پای کار نرفته‌ایم.

فدوی با تاکید بر اینکه امروزه انقلاب اسلامی گسترش پیدا کرده است و تنها محدود به ایران نیست گفت: در زمان جنگ رزمندگان شهرهای مختلف یگان‌هایی تشکیل دادند که همه کنار هم بایستند و با دشمن مقابله کنند و همین امر باعث شد که تمام رزمندگان، عملیات را به صورت هماهنگ شروع کردند و به پیروزی رسیدند. در دهه ۹۰ به جایی رسیدیم که در سوریه از ۱۶ کشور دنیا یگان داشتیم. در جنگ سوریه با فرماندهی شهید حاج قاسم سلیمانی توانستیم یک یگان تشکیل بدهیم که بیش از هزار کیلومتر دورتر از خاک کشورمان، مصیبت و توطئه‌ای را که هدفش نابودی اسلام بود با شکست روبرو کند.

وی با بیان اینکه خداوند دل‌های امت اسلام را معطوف به شهید سلیمانی کرد و منجر به پیروزی در برابر دشمنان اسلام شد گفت: دائما محقق شدن وعده خداوند را می‌بینیم که در ازای انجام دادن تکالیف، محقق می شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: شهدا به تبعیت از سالار شهیدان کار بزرگی کرده‌اند و هر روز جلوه امام حسین(ع) و شهدای کربلا تجلی بیشتری پیدا می‌کند. همه شهدای اسلام به عشق سیدالشهدا به میدان رفتند و شهید شدند.

فدوی با اشاره به اینکه دشمن سال گذشته یکی از بزرگترین جنگ‌ها را علیه ایران ترتیب داد تصریح کرد: خواستند ذهن و چشم فرزندان ما را تحت تاثیر قرار دهند و زمینه‌هایی را برای این منظور فراهم کردند اما سرانجام نتوانستند دل‌ها را معطوف خود کنند چراکه قدرت انقلاب اسلامی خیلی بزرگتر از چیزی است که تصور می‌کنند. اگر سر سوزنی عقل داشتند و حسابگری می‌کردند نباید وارد جنگ سال گذشته با ما می‌شدند، البته باز هم وارد جنگ می‌شوند چراکه شیطان قسم خورده است تا همواره با بندگان خدا بجنگد.

وی ادامه داد: ما به آنچه که خداوند، پیامبر، ائمه و امامین انقلاب گفته‌اند اعتماد داریم و به دنبال آن می‌رویم. قدرت جمهوری اسلامی برای دشمنان قابل تصور نیست و به همین دلیل در تمام محاسباتشان به اشتباه می‌رسند. باید مسائل اقتصادی کشور نیز گره‌گشایی شود تا دشمنان پیروزی‌های انقلاب اسلامی را تحت تاثیر قرار ندهند. قطعا این مشکلات نیز مرتفع شده و روسیاهی برای دشمنان باقی می‌ماند.

فدوی با بیان اینکه، این جنگ جدید با جنگ‌های گذشته متفاوت است اظهار کرد: خط مقدم شیطان یعنی آمریکا در جنگ جدید، زنان فریب خورده هستند و در خط مقدم جبهه حق نیز باید بانوان متدین قرار بگیرند و بیش از پیش نقش آفرینی کنند. خبیثان عالم می‌خواهند بگویند حجاب را جمهوری اسلامی درست کرده درحالی که آیه صریح قرآن می‌گوید که حجاب دستور مستقیم خداست. هرچه خدا گفته است، برای بندگان خدا نفع دارد و دلیل آن دلسوزی و محبت خداوند بر بندگانش است.

وی افزود: برای حق، پای کار بروید و نگذارید شیاطین عالم به اندازه سر سوزنی از اقدامات شان نتیجه بگیرند. ۴۵ سال است مردم ما نشان داده‌اند محکم پای کار جمهوری اسلامی ایستاده‌اند اما شیطان دست بردار نیست و ابزارهای جدیدی مثل فضاهای مجازی درست کرده است. این ابزار هیچ پیروزی برای شیطان نخواهد داشت چراکه این ابزار تنها وسوسه کننده است و هیچ سلطه‌ای بر ما ندارد و باید مواظب باشیم که وسوسه شیطان توسط بندگان خدا عملی نشود.

فدوی با بیان اینکه باید زودتر دست به کار شویم و نگذاریم دشمن به اهدافش برسد گفت: استان مرکزی زادگاه امام خمینی(ره) است. امام باعث شد حکومت اسلامی دوباره برقرار شود و این افتخار بزرگی برای مردم استان است. اگر همه حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های دنیا جمع شوند هیچ فردی را مانند امام(ره) پیدا نخواهند کرد.

وی در پایان اظهار کرد: ۳۵ سال است که مقام معظم رهبری پرچم‌ حکومت اسلامی را به دست گرفته و دشمنان اعتراف می‌کنند که در برابر این انقلاب شکست خورده اند.

انتهای پیام

تیم خبری مقالات فرهنگی

با احساس و زندگی، داستان‌هایی را بازگو می‌کنم که قلبتان را لرزاند.
دکمه بازگشت به بالا