ورزشی

آغاز نکونام در لیگ مثل منصوریان

آغاز نکونام در لیگ مثل منصوریان

استقلال نکونام لیگ را مثل استقلال منصوریان آغاز می‌کند اما با هدفی متفاوت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانا نیوز، قرعه‌کشی بازی‌های لیگ بیست و سوم برگزار شد و طبق آن، استقلال در هفته اول و دوم به ترتیب مقابل صنعت نفت و ملوان بازی خواهد کرد.

پیشتر در لیگ هفدهم استقلال با صنعت نفت بازی‌های خود را آغاز کرده بود. در لیگی که منصوریان برای دومین فصل سرمربی استقلال شده بود و هواداران تیم آبی‌پوش تهرانی امید زیادی به موفقیت وی داشتند اما استقلال در هفته اول مقابل صنعت نفت در آبادان شکست خورد. شکستی که آغاز روند ناکامی منصوریان بود.

چند هفته پس از این شکست، منصوریان از استقلال کنار گذاشته شد و حتی در دربی هم فرصت نشد روی نیمکت بشیند تا شفر به عنوان سرمربی جدید استقلال انتخاب شود.

استقلال در آن دوره از لیگ با ارائه بازی‌های جذاب از زمان حضور شفر توانست بردهای متعددی کسب کند اما در نهایت پس از ذوب‌آهن در رده سوم لیگ قرار گرفت.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا