فرهنگ و هنر

بلیت نیم‌بها برای موزه ملی ملک

گردشگران و دوستداران موزه و تاریخ، هم‌زمان با تعطیلات عید سعید فطر می‌توانند با ۵۰ درصد تخفیف بهای بلیت، از خدمات موزه‌ای و گردشگری کتابخانه و موزه ملی ملک بهره‌مند شوند.

به گزارش دانا نیوز بنا بر اعلام روابط عمومی موسسه کتابخانه و موزه ملی ملک (وقف‌شده بر آستان قدس رضوی)، با آغاز تعطیلات عید فطر، این موزه در روزهای شنبه و یک‌شنبه (دوم و سوم اردیبهشت ۱۴۰۲) با تخفیف ویژه، میزبان گردشگران به‌ویژه تهرانگردان در تالارهای موزه‌ای و نمایشگاه‌های این گنجینه خواهد بود.

دوستداران فرهنگ و تاریخ می‌توانند در این روزها از تالارهای گوناگون موزه‌ای و آثار به‌نمایش‌درآمده در آن‌ها در زمینه‌های گوناگون سکه‌ها و تمبرهای تاریخی، تابلوهای نقاشی، اشیای تزیینی، نگارگری، خوش‌نویسی، آثار لاکی و نسخه‌های خطی بازدید کنند.

علاقه‌مندان برای دریافت آگاهی‌های بیش‌تر و هماهنگی بازدیدهای گروهی می‌توانند با شماره تلفن روابط عمومی ۶۶۷۵۱۲۹۱-۰۲۱ تماس بگیرند.  

کتابخانه و موزه ملی ملک در خیابان امام خمینی، میدان مشق، روبه‌روی ساختمان وزارت امور خارجه قرار دارد.

انتهای پیام 

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا