کدام وسایل نقلیه بیشتر تصادف می‌کنند؟

سرهنگ مرتضی گنجی رئیس اداره حقوقی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آمار تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی موتورسواران شهر تهران توضیح داد و گفت: در حال حاضر در شهر تهران حدود ۵ میلیون موتورسیکلت در حال تردد می‌باشد که این مقدار بسیار عدد بالایی می‌باشد که وضعیت بسیار ناگواری را در همین خصوص در سطح شهر به واسطه ترددهای این وسیله نقلیه شاهد هستیم.

کدام وسایل نقلیه بیشتر تصادف می‌کنند؟
آفتاب‌‌نیوز :

رییس اداره حقوقی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سال پیش ۴۶ درصد از تصادفات فوتی مربوط به موتورسواران بود.

سرهنگ مرتضی گنجی رئیس اداره حقوقی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص آمار تصادفات فوتی، جرحی و خسارتی موتورسواران شهر تهران توضیح داد و گفت: در حال حاضر در شهر تهران حدود ۵ میلیون موتورسیکلت در حال تردد می‌باشد که این مقدار بسیار عدد بالایی می‌باشد که وضعیت بسیار ناگواری را در همین خصوص در سطح شهر به واسطه تردد‌های این وسیله نقلیه شاهد هستیم.

وی گفت: در سال ۱۴۰۲ در شهر تهران حدود ۹۰ هزار فقره برخورد با موتورسیکلت سوارانی داشته‌ایم که فاقد گواهینامه بوده‌اند و این موضوع بسیار نگران کننده است.

سرهنگ گنجی بیان داشت: متأسفانه در سال گذشته در بخش تصادفات فوتی، بیشترین سهم مربوط به موتورسیکلت سواران یعنی ۴۶ درصد بوده است یعنی از ۶۴۰ نفر فوتی حوادث رانندگی در تهران، ۲۸۷ نفر از آن‌ها مربوط به موتورسواران بوده است.

سرهنگ گنجی افزود: همچنین در این مدت ۱۳ درصد از تصادفات خسارتی و ۴۱ درصد از تصادفات جرحی نیز مربوط به موتورسواران بوده است.

دکمه بازگشت به بالا