عمومی

آیت الله رییسی لیاقت شهادت را داشت – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، حجت‌الاسلام غلامرضا حاجبی در پی شهادت رئیس‌جمهور و هیأت همراه او در سانحه سقوط بالگرد اظهار کرد: شهادت رئیس جمهور مکتبی و مردمی و همراهان تلاش‌گر ایشان در این سانحه تلخ، گواهی محکمی بر تعهد دولت در خدمتگزاری صادقانه و بی وقفه است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی یک بار دیگر مزین به شهادت فرزندان صادق و مجاهد خود شد، گفت: در این حادثه تلخ آیت الله رئیسی به عنوان یک خدمتگذار صادق و سرباز وفادار نظام، انقلاب و رهبری به عنوان شهید خدمت مزین شد.

امام جمعه قشم با بیان اینکه آیت الله رئیسی لیاقت شهادت را داشت، افزود: این شهادت جای تبریک دارد، اگر چه که دل‌های ما اندوهگین است.

حجت‌الاسلام حاجبی با بیان اینکه در این حادثه تلخ در کنار آیت الله رئیسی وزیر شجاع و انقلابی امور خارجه هم شهد شیرین شهادت را نوشید، بیان کرد: شهید سرافراز خدمت حسین امیر عبداللهیان هم یکی از نیروهای خدوم و با تدبیر بود که باعث افزایش آبروی انقلاب و نظام اسلامی در جامعه بین المللی شده بود.

وی توضیح داد: ایمان و امید، خستگی ناپذیری، خضوع و مردم داری، گره گشایی، خدمت گذاری صادقانه و خالصانه از مسئولانی متعهد و مخلص آن تصویر نابی است که از شهدای این حادثه ناگوار به ویژه آیت الله سید ابراهیم رئیسی، هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه و مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی در اذهان عمومی به یادگار خواهند ماند است.

امام جمعه قشم اضافه کرد: شهادت مزد نهایی تلاش و مجاهدت‌های خالصانه رئیس جمهور محبوب و مغتنم و سایر شهدای عالیقدر این حادثه جان سوز بود.

وی با اشاره به سخنان یکشنبه شب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از خانواده‌های سپاهیان پاسدار که به مناسبت شب میلاد امام رضا (ع) برگزار شد، گفت: آنچه که بسیار مهم است فرمایشات ایشان است که فرمودند راه انقلاب ادامه دارد، راه خدمت گذاری با سرعت بیشتری به پیش خواهد رفت و امیدواریم با ریل گذاری‌های که این دولت مردمی انجام داده و برنامه‌ ریزی های که برای توسعه و آبادانی کشور در نظر گرفته است با همان سرعت و بلکه بیشتر ادامه پیدا کند.

حجت‌الاسلام حاجبی اظهار کرد: مردم قدردان مجاهدت و زحمات آیت الله رئیسی «سیدالشهدای خدمت» هستند و خواهند بود و در ادامه مسیر انقلاب با رهنمون‌های رهبری معظم انقلاب به پیشرفت کشور سرعت بیشتری خواهند بخشید.

دکمه بازگشت به بالا