سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!

شکست غیرمنتظره تراکتور در جام‌حذفی برابر مس رفسنجان و کنار رفتن از این رقابت‌ها باعث شد تا هواداران تبریزی حاضر در ورزشگاه یادگارامام (ره) شعارهایی را علیه وی و مدیریت باشگاه سردهند.

سود پرسپولیس از تغییرات مدیریتی تراکتور!
آفتاب‌‌نیوز :

بعد از ۶ سال حضور پر سروصدای محمدرضا زنوزی به عنوان مالک باشگاه تراکتور تبریز، او می‌خواهد این باشگاه را به فروش برساند. شکست غیرمنتظره تراکتور در جام‌حذفی برابر مس رفسنجان و کنار رفتن از این رقابت‌ها باعث شد تا هواداران تبریزی حاضر در ورزشگاه یادگارامام (ره) شعار‌هایی را علیه وی و مدیریت باشگاه سردهند. این اقدام پرشور‌ها بلافاصله با واکنش زنوزی همراه شد و او اعلام کرد، مالکیت این باشگاه را به‌زودی واگذار خواهد کرد.

به نقل از ایرنا زنوزی در شرایطی این ادعا را مطرح کرده که وی پیش از این به هواداران تراکتور وعده داده بود که برای فصل آینده تیمی رویایی خواهد بست و در نظر دارد برخی از بازیکنان و ستاره‌های تیم ملی ایران را به خدمت بگیرد. در ادامه، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه نیز در گفت‌وگویی تلویزیونی این موضوع را تایید کرد و عنوان داشت: زنوزی امسال ۵۵۰ میلیارد برای تراکتور هزینه کرده است. او بخاطر فحاشی به خانواده‌اش دلخور است و قصد دارد تراکتور را واگذار کند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی، ۴ بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس هستند که مالک تراکتور در نظر داشت تا با همکاری یکی از بازیکنان تاثیر گذار فعلی تراکتور که سابقه بازی در پرسپولیس را دارد، این بازیکنان را مجاب کند تا در لیگ بیست و چهارم به تبریز بروند. این شاید بدترین خبر برای سرخ‌پوشان بود، آنهم در روز‌هایی که پرسپولیس در کورس قهرمانی با استقلال است.

با جدایی قریب‌الوقوع زنوزی بعد از حضور پرحاشیه در تبریز حالا به نظر می‌رسد، مدیران سرخ‌پوشان پایتخت بیشتر از همه منتظر جدایی وی هستند تا روند تمدید قرارداد ستاره‌های پرسپولیس با سرعت بیشتری پیگیری شود.

دکمه بازگشت به بالا