اجتماعی

دستگیری ۱۶۶ خلافکار در اسلامشهر/ کشف ۱۲۵ تیغه سلاح سرد غیرمجاز

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از دستگیری ۱۶۶ نفر از مرتکبان جرائم مختلف طی ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ محمدرضا علیزاده با اشاره به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور در اسلامشهر گفت:‌ این طرح با هدف ایجاد محیطی امن و در راستای پاکسازی پارک ها و تفرجگاه‌های شهرستان اسلامشهر و همچنین جمع آوری سلاح‌های سرد غیرمجاز و مبارزه با انواع سرقت به مرحله اجراء در آمد.

وی با بیان اینکه این طرح طی ۲۴ ساعت گذشته اجرا شد، گفت:‌ در این مدت مأموران انتظامی موفق به دستگیری ۱۶۶ متهم و کشف تعداد ۱۲۵ تیغه انواع سلاح سرد، در مناطق مختلف اسلامشهر از جمله چهاردانگه، شهرک واوان، احمدآباد مستوفی، شهرک مطهری و سطح پارک‌ها و بوستان‌ها شدند.

به گفته فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر از میان افراد دستگیر شده، ۲۶ نفر خرده فروش موادمخدر و ۱۵ نفر نیز سارق بودند و مابقی نیز اقدام به حمل یا خرید و فروش سلاح سرد غیر مجاز و ارتکاب دیگر جرائم مجرمانه کرده بودند.

علیزاده از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت:‌این افراد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تاکید می‌کنم که اجرای چنین طرح‌هایی در راستای پاسخ به مطالبات مردمی و ارتقاء امنیت و احساس امنیت در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا