ورزشی

3 میلیارد تومان؛ قطره‌ای در دریا!

سپهر ستاری ؛نیما نکیسا مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن در حالی پراخت مطالبه وزنه برداران را به آن سوی آب ها انتقال داده ( آنها که با رسانه های معاند حرف زدند بروند از همان ها حق و حقوق شان را بگیرند) که پیگیری های خبرنگار دانا نیوز نشان می دهد کل بدهی این وزنه برداران که تقریبا همه آنها ملی پوش هستند به سه میلیارد تومان هم نمی رسد!

این اسامی را بخوانید؛میرمصطفی جوادی،رسول معتمدی،حافظ قشقایی،علیرضامعینی،امیر حقوقی،رضا بیرانوند،محراب دواسری و …

مجموع مدال های جهانی و آسیایی این نفرات از کل افتخارات تیم فوتبال ذوب آهن بیشتر است!

سوال اینجاست که آیا 3 میلیارد تومان،برای یکی از بزرگترین شرکت های صنعتی کشور رقمی است که ذوبی ها از پرداخت آن طفره می روند؟

آقای مالمیر! شما که خودتان حالا در باشگاه ذوب آهن هستید و مدتی هم در فدراسیون وزنه برداری رییس کمیته فرهنگی بودید و از سختی های این بچه ها آگاهید چرا پا پیش نمی گذارید؟

آقای مهدی کوهی! مدیرعامل محترم ذوب آهن؛اصلا صدای این بچه های ملی پوش را می شنوید؟ اصلا پولی که قرار است به آنها بدهید هزینه مکمل ها و تمرین و غذای آنها می شود؟آیا این ورزشکاران خرج و مخارج دیگری ندارند؟آیا فقط یک درصدی از قرارداد یکی از ستاره های فوتبال تان نمی شود کل بدهی شما به این بچه های ایران؟

در تیم شما ستاره ای هست به نام میرمصطفی جوادی؛او قهرمان جهان است و یکی از بخت های کسب مدال در المپیک.آقای کوهی! اگر می خواهید در مدالی که میرمصطفی می گیرد سهیم باشید حق و حقوق او و رفقایش را بدهید.بیایید فضایی را فراهم کنید تا یکی مثل میرمصطفی در آرامش تمریناتش را ادامه بدهد تا انشاالله در المپیک آن مدال خوشرنگ(هرچند که کار سختی دارد) را برای ایران به ارمغان بیاورد؛البته اگر ایران و افتخارآفرینی ایران برای تان مهم است و مثل مدیرعامل ورزشی تان آنها را به رسانه های معاند حواله نمی دهید.بسم الله! این گوی و این میدان.این وزنه برداران بچه های ایران هستند و اگر از مدال هایی که گرفته اند و از پرچم ایران که در کشورهای مختلف بالا برده اند اطلاعاتی ندارید به ما پیام بدهید تا برای تان بنویسیم که نام آنها و افتخاراتی که کسب کرده اند را تریلی هم نمی کشد!

251 251

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا