ورزشی

ترمیم یا تعویض چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) به پایان فصل موکول شد

ترمیم یا تعویض چمن ورزشگاه یادگارامام (ره) به پایان فصل موکول شد

دانا نیوز/آذربایجان شرقی باشگاه تراکتور با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تصمیم‌گیری درباره ترمیم اساسی یا تعویض چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) به پایان این فصل مسابقات لیگ برتر موکول شد.

در متن این اطلاعیه آمده است: باتوجه به سبک بازی تیم تراکتور با هدایت «پاکو خمس» حفظ و نگهداری چمن ورزشگاه یادگار امام (ره) به‌عنوان محل برگزاری دیدارهای خانگی تراکتور، از ضروریات است تا سرمربی تیم برنامه‌های تاکتیکی خود را به راحتی اجرا کند و تراکتور از این حیث متضرر نشود.

در این راستا، با توجه به درخواست سرمربی و خواسته هواداران پرشور تیم تراکتور و همچنین تأکید مسؤولان امر، از کارشناسان و متخصصان برای بازدید و بررسی موضوع دعوت شد که براساس  تصمیم‌های گرفته‌شده در  جلسه مشترک، تصمیم‌گیری و اقدام درباره ترمیم اساسی یا تعویض زمین چمن به پایان فصل ۱۴۰۲ – ۱۴۰۳ لیگ برتر موکول شده است و با توجه به اقداماتی که در این مدت انجام شده، کیفیت چمن با عبور از فصل سرما و برودت هوا رو به بهبود و در وضعیت قابل قبول قرار دارد و چمن این ورزشگاه در مقطع فعلی، قابلیت برگزاری مسابقات را دارد و باشگاه نیز ناظر اقدامات اداره‌ کل، اداره ورزش و جوانان تبریز و پیمانکار مربوطه است.

انتهای پیام

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا