اقتصادیبرترین های کسب و کار

آلپاری در کدام شرکت است؟

در پاسخ باید گفت،‌ از آنجا این کارگزاری، یک شرکت بین‌المللی برای تجارت در بازارهای مالی آنلاین بوده، لذا در بسیاری از کشورها فعالیت داشته و دفاتر زیادی هم در سرتاسر دنیا دارد. اما بر اساس تاریخچه الپاری باید گفت که در ابتدا این شرکت در  سال 1998 در شهر کازان رویسه تأسیس شد.آلپاری در حال حاضر دارای شعب و دفاتر نمایندگی زیادی در بیش از چندین کشور از جمله روسیه، اوکراین، بلاروس، ازبکستان و غیره می باشد.

❤️ آلپاری چیست ❤️ ورود به آلپاری فارسی اصلی چگونه است

البته خدمات این بروکر منحصرا برای کاربران در این کشورها نبوده و کاربران در سرتاسر دنیا می توانند از خدمات این شرکت استفاده نمایند و همین امر این بروکر را در فهرست یکی از برترین بروکرهای دنیا قرار داده است. هر چند در برخی کشورها مانند آمریکا کاربران قادر به استفاده از خدمات این بروکر نمی باشند.

این بروکر در حال حاضر با بیش از 23 سال سابقه در بیشتر بازارهای مالی از جمله بازار جفت ارزها، سهام، بازار انرژی ( نفت و گاز)، بازار فلزات گرانبها مانند طلا و دیگر بازارها فعالیت داشته و به عنوان یک شرکت چندملیتی، خدمات خود را در کشورهای مختلف ارائه می‌دهد تا به نیازهای مشتریان در سراسر جهان پاسخ دهد.

علت جداسازی الپاری و الپاری اینترنشنال به علت عدم امکان خدمات رسانی بر طبق قوانین رگولاتورها و سازمان های مالی به بعضی از کشورها از جمله ایران بود. اما این بروکر و خیلی دیگر از بروکرهای فارکس فارسی با تاسیس شعباتی جداگانه در مناطق آف شور، این محدودیت ها را برای خود و کاربرانشان از بین بردند.

???? بررسی ????
???? محل تاسیس ◀️ کشور روسیه
???? سال تاسیس ◀️ 1998 میلادی
???? دفتر مرکزی ◀️سنت وینسنت
???? ارتباط با پشتیبانی در واتساپ

بروکر آلپاری در کدام کشور است؟ – تاریخچه بروکر آلپاری

را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین کارگزاری های فارکس، فلزات و CFD به حساب آورد. بیش از 24 سال سابقه فعالیت، نشان از اعتبار بالای آلپاری در بازارهای مالی دارد. بروکر فارکس آلپاری اولین بار در تاریخ 24 دسامبر 1998 و در میان یکی از متزلزل ترین سال های مالی، تاسیس گردید.

در همین سال، ی به زبان انگلیسی آماده و در اختیار معامله گران غیر روسی قرار گرفت. پس بصورت خلاصه می توان گفت که آلپاری در کشور روسیه تاسیس و با ثبت دفتر در کشورهای دیگر، به شهرت جهانی دست پیدا کرد.

در مقاله امروز بررسی می کنیم که آلپاری برای کدام کشور است، و در چه شهرهایی دفاتر ثبت و تاسیس کرده است. مالک اصلی بروکر آلپاری فردی به نام «اندری والریویچ داشین»، متولد کشور روسیه است که در کنار آلپاری، بروکر فارکس تایم را نیز در اختیار دارد. در آلپاری فارکس ثبت نام را به صورت آنلاین انجام دهید.

بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟

در پاسخ به این سوال و با توجه به تاریخچه بروکر آلپاری، این کارگزاری برای اولین بار در روسیه ثبت و تاسیس گردید. با گسترش فعالیت معامله گران از کشورهای مختلف، دریافت مجوز ارائه خدمات بروکری، آلپاری اقدام به تاسیس دفاتر جدید در کشورهای مختلف کرد.

دفتر آلپاری در موریس

دفتر شرکت آلپاری اینترنشنال، در جمهوری موریس با شماره “C113012295” ثبت گردیده است. این شرکت در جمهوری موریس با نام “Exinity Limited” و با رگوله “FSC” به معامله گران ارائه خدمات می کند. آدرس ثبت شده شرکت بین المللی آلپاری:

  • 5th Floor, 355 NEX Tower, Rue du Savoir, Cybercity, Ebene 72201, Mauritius اعلام شده است.

دفتر آلپاری در قبرس

آلپاری با ثبت دفتری در شهر نیکوزیا قبرس، خدمات تراکنش مالی و کارت های بانکی را به معامله گران ارائه کرده است. آدرس بروکر آلپاری در قبرس:

  • Tassou Papadopoulou 6, Flat/Office 22, Ag. Dometios, 2373, Nicosia, Cyprus

دفتر آلپاری در انگلستان

دفتر آلپاری در قبرس

آلپاری در سال 2012، موفق به دریافت رگوله “Cysec” [یکی از مجوزهای معتبر در اروپا] از قبرس شد. اما در فوریه 2013، مجبور به تعطیلی دفتر خود در قبرس گردید!

بروکر آلپاری در امریکا

اما در سال 2015 و بعد از سقوط فرانک سوییس، آلپاری به ناچار دفتر خود در امریکا را تعطیل کرد!

شرکت آلپاری در بلاروس

دفتر اصلی بروکر آلپاری در کدام کشور است؟

یکی از دفاتر اصلی آلپاری که تاکنون فعال بوده، در کشور سنت وینسنت و گرانادیز قرار گرفته است. مجوز فعالیت “SVG” [رگوله آفشور و نه چندان معتبر]، توسط آلپاری در سال 2012 از این کشور دریافت گردید.

رگوله SVG آلپاری با شماره 20389IBC2012 ثبت و آدرس دفتر اعلام شده شرکت آلپاری لیمیتد:

  • Alpari Limited, Suite 305, Griffith Corporate Centre, Kingstown, Saint Vincent and the Grenadines اعلام شده است.

در حال حاضر این رگوله اجازه فعالیت به معامله گران کشورهای امریکا، ژاپن، استرالیا، کانادا، کره، اروپا و انگلیس را نداده است.

  • Alpari (Comoros) Ltd, Bonovo Road – Fomboni, Island of Mohéli – Comoros Union فعالیت می کند.

در مقاله امروز خانه فارکس من، به بررسی مشخصات آدرس دفاتر آلپاری پرداخته ایم. با مرور زمان و بسته به نیاز این کارگزاری، دفاتر زیادی در کشورهای مختلف تاسیس و متاسفانه تعطیل گردید. یکی از دلایل بسته شدن آلپاری، موضوع ورشکستگی این بروکر در زمان سقوط فرانک سويیس بود.

در حال حاضر، سایت آلپاری ایرانیان در جزیره موالی ثبت شده و آدرس نیز در سایت بروکر در دسترس است. این کارگزاری یکی از بروکرهای قدیمی و معتبر فارکس است که، مالک بسیار ثروتمند و شناخته شده ای دارد. علاوه بر آلپاری، بروکر فارکس تایم و اگزینیتی نیز بر عهده مالکیت این شخص قرار دارد.

بروکر آلپاری برای چه کشوری است؟

در پاسخ به این سوال و با توجه به تاریخچه بروکر آلپاری، این کارگزاری برای اولین بار در روسیه ثبت و تاسیس گردید. با گسترش فعالیت معامله گران از کشورهای مختلف، دریافت مجوز ارائه خدمات بروکری، آلپاری اقدام به تاسیس دفاتر جدید در کشورهای مختلف کرد.

دفتر آلپاری در موریس

دفتر شرکت آلپاری اینترنشنال، در جمهوری موریس با شماره “C113012295” ثبت گردیده است. این شرکت در جمهوری موریس با نام “Exinity Limited” و با رگوله “FSC” به معامله گران ارائه خدمات می کند. آدرس ثبت شده شرکت بین المللی آلپاری:

  • 5th Floor, 355 NEX Tower, Rue du Savoir, Cybercity, Ebene 72201, Mauritius اعلام شده است.

دفتر آلپاری در قبرس

آلپاری با ثبت دفتری در شهر نیکوزیا قبرس، خدمات تراکنش مالی و کارت های بانکی را به معامله گران ارائه کرده است. آدرس بروکر آلپاری در قبرس:

  • Tassou Papadopoulou 6, Flat/Office 22, Ag. Dometios, 2373, Nicosia, Cyprus

و شرکت ثبت شده با نام “FT Global LTD” اعلام شده است. شماره ثبت دفتر قبرس آلپاری “HE 335426” عنوان شده است.

دفتر آلپاری در انگلستان

در سال 2004 آلپاری UK، در لندن تاسیس و در سال 2006 مجوز و رگوله “FSA” [یکی از مجوزهای معتبر فارکس] توسط آلپاری دریافت گردید. در تاریخ 7 سپتامبر 2018، دفتر آلپاری UK در لندن تعطیل گردید!

 دفتر آلپاری در قبرس

آلپاری در سال 2012، موفق به دریافت رگوله “Cysec” [یکی از مجوزهای معتبر در اروپا] از قبرس شد. اما در فوریه 2013، مجبور به تعطیلی دفتر خود در قبرس گردید!

بروکر آلپاری در امریکا

در ادامه گسترش فعالیت بروکر آلپاری در کشورهای دنیا، شرکت “Alpari US LLC” در سال 2006 تاسیس گردید. معتبرین رگوله در بازارهای مالی را از کشور امریکا، “NFA” در نوامبر 2007 توسط کارگزاری فارکس آلپاری اخذ شد.اما در سال 2015 و بعد از سقوط فرانک سوییس، آلپاری به ناچار دفتر خود در امریکا را تعطیل کرد!

شرکت آلپاری در بلاروس

شرکت”LLC Alpari Eurasia” با شماره ثبت «192637625» توسط کمیته اجرایی شهر مینسک، در تاریخ 04/19/2016 در بلاروس ثبت گردید. مجوز و رگوله فعالیت آلپاری بلاروس، توسط بانک مرکزی جمهوری بلاروس صادر شد. در حال حاضر دفتر و سایت آلپاری بلاروس، فعال است.

 دفتر اصلی بروکر آلپاری در کدام کشور است؟

یکی از دفاتر اصلی آلپاری که تاکنون فعال بوده، در کشور سنت وینسنت و گرانادیز قرار گرفته است. مجوز فعالیت “SVG” [رگوله آفشور و نه چندان معتبر]، توسط آلپاری در سال 2012 از این کشور دریافت گردید.

دکمه بازگشت به بالا