ورزشی

واکنش دبیر به ابطال انتخابات کشتی / اعتراض دارم و باج نمی‌دهم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی با حضور در یک برنامه تلویزیونی در مورد آخرین وضعیت ابطال انتخابات این فدراسیون گفت: دادگاه عمومی به موضوع انتخابات کشتی ورود کرده و حکمی داده است. قوه قضائیه محترم است و ما حتماً به این حکم اعتراض می‌کنیم. اینکه این دادگاه می‌تواند به این مسائل ورود کند یا خیر، برای ما شفاف نیست چون این موارد در صلاحیت دیوان عدالت اداری است، این موضوع از سوی ما پیگیری خواهد شد.

وی گفت: من به افراد بی‌ربط باج نمی‌دهم و روحیه‌ام همین طور است، ولی قوه قضائیه را حتماً دنبال خواهیم کرد. وظیفه ماست و از آن‌ها تشکر می‌کنیم. افرادی که به اساسنامه انتخابات فدراسیون اعتراض کردند یک بازی را شروع کردند که آن را به اتحادیه جهانی بکشانند. ما هم حواسمان به این مسائل هست و اجازه نمی‌دهیم این اتفاق بیافتد. با همین اساسنامه‌ای که مورد اعتراض نامزدها قرار گرفته سه انتخابات و ۲۰ مجمع برگزار شده است. چرا تا به حال تخلف نبوده است؟! دوستان خود این نامزدها با همین اساسنامه انتخاب شدند. دوره قبل خودم هم با همین اساسنامه انتخاب شدم.

رئیس فدراسیون کشتی عنوان کرد: این ۵ نفری که به اساسنامه انتخابات اعتراض کردند، هیچ کدام رأی نیاوردند. برخی از آن‌ها در مجمع هم حضور نداشتند. فردا صبح به من بگویند در این جایگاه نباش دستشان را می‌بوسم و به آن‌ها می‌گویم خدا خیرتان بدهد. کار کردن سخت است. من آن چیزی که تکلیف به من شده است را انجام می‌دهم. این اساسنامه ۷ سال است که مرجع فدراسیون کشتی است و اگر این طور باشد در همه این سال‌ها اشتباه صورت گرفته است.

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا