ورزشی

حنیفی: در لیگ والیبال و بسکتبال مدعی خواهیم بود

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز؛ سمانه حنیفی روز سه شنبه در خصوص آخرین وضعیت تیم های بانوان این باشگاه گفت: خوشبختانه در دو رشته والیبال و بسکتبال سرمایه گذاری بسیار درست و حرفه ایی برای حضور در لیگ داشتیم.

وی ادامه داد: باشگاه مهرسان به صورت کاملا حرفه ایی به لیگ های بانوان نگاه می کند و حتی در انتخاب کادر فنی و پزشکی و مشاور تغزیه و روانشناس ، خاص تیم های مهرسان و نگرش استفاده از امکانات ویژه و خاص تیم های مهرسان از تیم های مطرح فوتبال آقایان نیز جلو تر هستیم.

مدیرعامل باشگاه مهرسان گفت: در هر دو تیم بهترین بازیکنان ایران را جذب کردیم تا بتوانیم به قهرمانی برسیم.

وی تصریح کرد: البته نگاه ما فقط قهرمانی در لیگ برتر این دو رشته نیست و قطعا با تقویت تیم های خود به دنبال افتخارآفرینی در آسیا هستیم.

حنیفی اظهار داشت: همانطور که در ابتدای صحبت هایم گفتم یکی از اهداف مهم ما در تیم داری الگو شدن در تمام مسایل است که خوشبختانه به این مهم رسیدیم و توانستیم مانند تیم های بزرگ ورزشی فعالیت کنیم.
وی تاکید کرد: با وجود اینکه لیگ های این دو رشته آغاز نشده ما حدود ۳۰ درصد پرداختی داشتیم و توانستیم با قدرت وارد مرحله آماده سازی شویم.

مدیرعامل باشگاه مهرسان، گفت: در تیم والیبال از سرمربی تیم ملی استفاده کردیم و در بسکتبال نیز سرمربی سابق تیم ملی در کنار ما است.

۲۵۸۲۵۸

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا