ورزشی

کاش دروازه‌بان خارجی جذب نمی‌شد

آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا بیرانوند پس از حضور در جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار کرد: صحبت‌های من به سود هواداران پرسپولیس بود و گفتم اگر قرار است بازی‌ها بدون تماشاگر باشد، بازی‌های ما در ورزشگاه دیگری باشد. من از هواداران باشگاه پرسپولیس دفاع می‌کنم چون ما سه قهرمانی آوردیم و دوست داریم هواداران حضور داشته باشند. تا جایی که می‌دانم ورزشگاه آزادی تا سه هفته نمی‌تواند میزبان هواداران ما باشد. آقای درویش نامه نوشته‌اند که در بازی سوم مقابل ذوب‌آهن کاپ سوپرجام را هم به ما بدهند و در این شرایط نمی‌خواهیم بدون حضور هوادار به ما جام بدهند.

او درباره مصاف برابر تراکتور هم گفت: تراکتور تیم باکیفیتی است و بازیکنان خوبی گرفته. آنها در بازی اول نتوانسته‌اند نتیجه بگیرند اما می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم. همیشه گفته‌ام امیدوارم دو تیم سلامت از زمین خارج شوند و مصدوم ندهند و هر تیمی بتواند از فرصت‌های خود استفاده کند برنده بازی خواهد بود.

او درباره دفاعیاتش در کمیته انضباطی هم گفت: صحبت‌های خوبی را انجام دادم و امیدوارم تصمیم خوبی بگیرند و مطمئنم اتفاق بدی برایم رخ نمی‌دهد.

بیرانوند درباره اینکه پرسپولیس دروازه‌بان ذخیره به خدمت نگرفته است هم گفت: اگر بحث جذب دروازه‌بان خارجی باشد که باید ۶۰ درصد بازی کند. اگر کمتر بازی کند از سهمیه تیم کم می‌شود. ما الان سه بازیکن خارجی داریم و شاید یکی از آنها ۴۰ تا ۵۰ درصد بازی کند. تا جایی که می‌دانم پرسپولیس با دروازه‌بان خارجی مد نظرش توافق کرده است. او دروازه‌بان ۱۹ ساله‌ای است که با این کار سهمیه سال بعد را می‌سوزانند. من به دنبال این نیستم که همه بازی‌ها را بازی کنم. پارسال در بازی نساجی از مربیان خواستم به احمد گوهری در اواخر بازی میدان بدهند چون او در طول فصل با من همراهی کرد. ای کاش دروازه‌بان خارجی را جذب نمی‌کردند چون هم سهمیه می‌سوزانند و هم باید ۱۴ تا ۱۵ میلیارد تومان هم هزینه کنند. با این پول می‌شود هزینه هتل و بلیت هواپیمای تیم را پرداخت کرد. ای کاش به یک جوان ایرانی اعتماد می‌شد. تیم هوادار به دنبال یکی از دروازه‌بانان جوان تیم ماست.

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا