ورزشی

ایگالو: رونالدو فقط به خاطر پول بیشتر به عربستان رفت

مهاجم سابق الهلال عربستان کریستیانو رونالدو را متهم کرد که به خاطر پول و نه علاقه حاضر به بازی در عربستان شده است.

به گزارش دانا نیوز، کریستیانو رونالدو پس از فسخ قراردادش با منچستریونایتد اروپا را به مقصد خاورمیانه ترک کرد و با النصر به توافق رسید. گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن ۳۸ساله پردرآمدترین بازیکن لیگ حرفه‌ای عربستان است و هفته‌ای ۳.۶ میلیون پوند درآمد دارد.

بازیکنان زیادی از آن زمان به عربستان نقل مکان کردند؛ بازیکنانی مانند کریم بنزما، انگولو کانته و روبن نوس قراردادهای هنگفتی را امضا کردند. اودیون ایگالو که در تیم‌های الشباب و الهلال بازی کرد، در ارزیابی بازیکنانی که به عربستان می‌روند، اعلام کرد این بازیکنان صرفاً به دلایل مالی به لیگ این کشور می‌روند.

ایگالو گفت: وقتی جوان هستید، بله، برای علاقه‌ای که دارید بازی می‌کنید و به پول اهمیت نمی‌دهید. من سال‌های پایانی فوتبالم را طی می‌کنم. فکر کنم نهایت سه سال دیگر بازی کنم. تمام عمرم برای علاقه‌ای که داشتم بازی کرده‌ام. حالا سوال این است آیا رونالدو هنوز از روی اشتیاق فوتبال بازی می‌کند؟ رونالدو در تمام زندگی‌اش ۱۰۰ برابر بیشتر از من درآمد داشته و با این حال به عربستان رفته است. آیا او این کار را از روی اشتیاق انجام داد؟ خیر فقط برای پول بود.

جردن هندرسون، ریاض محرز و سادیو مانه جدیدترین بازیکنانی‌اند که به عربستان رفته‌اند.

انتهای پیام

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا