ورزشی

آمریکا به عطایی ویزا نداد/ ایران بدون سرمربی در لیگ ملت‌های والیبال

آفتاب‌‌نیوز :

هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در آناهایم آمریکا در حالی برگزار می‌شود که آمریکایی‌ها به چند بازیکن ستاره ایران از جمله امین اسماعیل‌نژاد، محمد طاهر وادی و آرمان صالحی ویزا ندادند و در خصوص سه نفر از اعزای کادر فنی از جمله سرمربی، مشاور فنی و آنالیزور تیم ملی والیبال کشورمان اعلام کردند که هنوز پروسه صدور ویزای آن‌ها کامل نشده است.

بهروز عطایی، مصطفی کارخانه و حسین خوریانی در فرانکفورت و سپس در آنکارا منتظر صدور ویزا بودند تا بلافاصله به جمع ملی‌پوشان در آناهایم بپیوندند.

محسن برادری، مسئول تشریفات فدراسیون والیبال ایران امروز (چهارشنبه ۱۴ تیر) به سفارت آمریکا در آنکارا مراجعه کرد و مسئولان سفارت پس از بررسی وضعیت ویزا‌ها اعلام کردند که هنوز پاسخ ویزای این سه نفر نیامده است. بدین ترتیب با توجه به زمان کم به پایان این رقابت‌ها و اختلاف ساعتی موجود و مدت زمان زیاد پروازی حضور این سه نفر در آناهایم در کنار تیم ملی والیبال کشورمان منتفی شد. عطایی، کارخانه و خوریانی بامداد پنجشنبه به وقت ترکیه به تهران باز خواهند گشت.

بر این اساس تیم ملی والیبال ایران در سه بازی دیگر خود مقابل بلغارستان، آرژانتین و کوبا در هفته سوم لیگ ملت‌ها بدون حضور سرمربی، مشاور فنی و آنالیزور به مصاف رقبای خود خواهد رفت. مشکلی که در بازی گذشته مقابل فرانسه تیم ملی والیبال ایران را آزار داد و در سه بازی دیگر نیز این مشکل همراه تیم خواهد بود.

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا