فرهنگ و هنر

تمهیدات بنیاد شهید و امور ایثارگران برای سیل‌زدگان ۴ استان کشور

تمهیدات بنیاد شهید و امور ایثارگران برای سیل‌زدگان ۴ استان کشور

مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از تهیه و ارسال برخی اقلام به ایثارگران آسیب‌دیده از سیل تابستان سال جاری در چهار استان کشور خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، میثم اروز با اعلام این خبر، گفت: اداره کل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران با همراهی بنیاد استان‌ها، در پی وقوع سیل در فصل تابستان سال جاری در چهار استان کرمان، فارس، چهارمحال و بختیاری و مرکزی، اقدام به تهیه تعدادی اقلام مورد نیاز جهت مناطق سیل‌زده کشور کرد.
مدیرکل تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: این اقلام که شامل ۴۸ تخته فرش، ۲۹ دستگاه یخچال، ۱۱ عدد اجاق‌گاز و ۴۶ سرویس چینی می‌شود، برای سیل‌زدگان این مناطق تحویل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان‌ها شد.
وی خاطرنشان کرد: اداره‌کل تسهیلات رفاهی به عنوان بخش تخصصی در ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری پس از وقوع بلایای طبیعی و بررسی دقیق، پیگیر مسائل ایثارگران در موضوع آسیب‌دیدگان بلایای طبیعی است و در سال گذشته نیز در پی وقوع سیل در جنوب استان کرمان، تعداد یک هزار بسته معیشتی به سیل‌زدگان ایثارگر این استان اهدا کرد.
انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا