اقتصادیبرترین های کسب و کار

مهتابی ال ای دی

به چراغ مهتابی کاملی که دارای ترانس و ماژول ال ای دی با بدنه فلزی میباشد  مهتابی ال ای دی گویند که در طول ها و واتهای محتلف تولید شده است و در بازار موجود است .پس بعد از خرید مهتابی ال ای دی  هیچ لوازمی مانند ترانس لامپ پایه و…  برای روشن کردن آن نداریم و فقط دو سرسیم را به برق شهر وصل نموده و از نور عالی آن استفاده کنید.

مهتابی ال ای دی یا براکت LED   از لوازم روشنایی  نوظهوری است که با توجه به مزایای فراوان آن بسیار زود جای خود را در بازار برق الکتریک ایران باز کرد.

اولین تعریفی که می توان از مهتابی ال ای دی برای اشخاصی که هیچ آشنایی با این محصول پر کاربرد این است.

مهتابی ال ای دی جایگزین مناسب برای مهتابی های فلورسنت قدیمی است.

این محصول بدلیل استفاده از تکنولوژی نوین SMD  علاوه بر مصرف پایین برق که موجب صرفه جویی در مصرف برق و کاهش هزینه قبض برق خواهد شد. دارای ضخامت کم میباشد که این مزیت کارایی آنرا چند برابر کرده است به این صورت در محیطهایی که محدودیت ارتفاع وجود دارد میتوانیم از این محصول استفاده کنیم.

و در منزل نیز بعنوان چراغ دیواری بعنوان کمکی برای لوستر استفاده میشود.

استفاده از های تک برای تولید یک محصول علاوه بر ایجاد مزایای فراوان کاهش قیمت محصول نیز را در بردارد زیرا که تولید با تکنولوژی روز فرآیند تولید را ارزان و درنتیجه محصول نهایی با قیمت کمتری بدست مشتری میرسد.

انواع مهتابی ال ای دی :

در واتها و طولهای مختلفی تولید و روانه بازار شده است این محصول از طول 30 سانتی متر تا 120 سانتی متر تولید میشود.که توجه به افزایش طول محصول وات و نوردهی آن نیز بالاترمی رود.

براکت ال ای دی ها نیز مانند تمام محصولات داخل بازار دارای کیفیت های متفاوت میباشد و هنگام خرید باید به کیفیت چراغ مهتابی ال ای دی هم دقت کرد.

خرید از فروشگاه های معتبر بهترین راه تهیه کالا میباشد زیرا که فروشگاه های معتبر دارای کارشناس خرید میباشد که هنگام خریدبه قیمت و کیفیت کالا بسیار توجه میکنند.

مزایا  مهتابی ال ای دی :

  • طولی برابر با قاب مهتابی های قدیمی دارد و هنگام جابجایی نیاز به نقاشی دیوار و یا سقف نیست
  • ضخامت کم این محصول باعث شده مناسب برای همه محیط ها باشد بعنوان مثال پارکینگ ها دارای محدودیت سقف میباشند و این محصول بسیار مناسب میباشد.
  • دارای رویه دیفیوزر این طلق روی براکت ال ای دی باعث میشود نوربصورت حجمی در محیط پخش شود و جلوی شارپ بودن نور که باعث آزار چشم میشود را بگیرد.و از نفوز آب و گرد و غبار به چراغ جلوگیری میکند
  • نصب آسان یکی دیگر ازمزایا این چراغ روشنایی است .به این محصول دو عدد کلیپس نگه دارنده ارائه میشود که بصورت ریلی در پشت چراغ حرکت میکند . و شما میتوانید با هر فاصله ای سوراخ را روی دیوار و یا سقف ایجاد کنید . این مزیت باعث می شود که اگر شما قبلا چراغی روی دیوارنصب داشته اید از همان سوراخ ها برای نصب این براکت ال ای هم استفاده کنید

  • مصرف بسیار کم از شاخصه ها مهم این محصول روشنایی است با توجه به تکنولوژی ساخت که ال ای دی میباشد طبیعی که کمترین مصرف برق را در مقابل نوری که تولید میکند را داشته باشد.

یکی از فروشگاه هایی که مهتابی ال ای دی را به قیمت درب کارخانه و یا به قیمت واردات به مشتری ارائه میدهد  الکتریکی آنلاین میباشد که با فروش تخصصی این چراغ روشنایی انتخاب مهتابی ال ای دی را آسان نموده است.

مناسب برای چه مکانهایی است ؟

با توجه به نو بودن این محصول نفوذ این کالا در بازار بسیار عالی بوده است

در زیر به تعدادی از کاربردهای این مهتابی ال ای دی اشاره میشود.

  • یخچال های ویترینی بدلیل محافظ نشکن داشتن مهتابی ال ای دی گزینه مناسبی است برای استفاده برای نور دهی زیاد در یخچال ویترینی
  • خط تشخیص رنگ خودرو این کالا دارای بدنه مقاوم و رویه نشکن میباشد به و نور با حجم مناسب میباشد و گزینه مناسب برای استفاده در خط تشخیص رنگ شدگی خودرو و سرامیک کردن و… میباشد

دکمه بازگشت به بالا