ورزشی

باشگاه سایپا خواستار پیروزی ۳ بر صفر در دیدار با پیکان شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی خبرگزاری CIP به نقل از روابط عمومی شرکت فرهنگ و ورزش ساپا

از همان ابتدا ، باشگاه ساپا به عنوان یک باشگاه توسعه دهنده راه اندازی با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و تعهد به نیروی کار ، امسال شاهد ترکیبی از بازیکنان جوان و آینده دار بوده ایم. عود و یک زحمت کش از گروه خودروسازی ساپا وارد زمین مسابقات لیگ برتر شد.

این باشگاه که سابقه قابل توجهی به عنوان باشگاه اخلاق و اجرای قانون در تمام دوران لیگ ملی فوتبال دارد ، همیشه با اعتراض منظم به موقعیت های بد و اشتباهات داوران ، از سر و صدا خودداری می کند.

با این حال ، اتفاقات جاری لیگ در هفته های اول شرایط را برای تیم فوتبال این باشگاه دشوار کرده است متاسفانه تاکنون اعتراض کتبی و رسمی به اشتباهات این باشگاه بوده است تاثیر گذار داوری به جایی نرسید. اما این یک مسئله پیچیده و مضر برای زمان است رحم و شفقت – دلسوزی خطاهای جدی قضایی در درگیری مستقیم با مخالفان سطح رخ داده است و این ممکن است مورد باشد ارائه در فوتبال متعادل و تاکتیکی ساپا ، این تیم موفق به گلزنی نشد.

مجموعه خطاهای داوری لیگ برتر امسال بالاترین برآورد است نفوذ این عوامل بیرونی نتیجه را برجسته می کند. در مسابقه شب گذشته برابر ساپا ، ساپا نمایش خیره کننده ای را به نمایش گذاشت.

در همین حال ، فراز کمالوند ، سرمربی ساپا از نحوه سازماندهی داوران در این مسابقه ابراز نگرانی کرد و نظر خود را به کمیته اخلاق فدراسیون ارسال کرد. ارائه داده شد با نادیده گرفتن هشدارها ، داوری نامناسب بود و اتفاقات عجیبی در یک بازی رخ داد ، مانند 6 بازیکن تعویضی.

داور چهارم باید بر وظایف خود تمرکز کند. نتیجه این تصمیم سرنوشت ساز با هدایت تیم داوران و رویکرد داور ، او را به زمینی هدایت کرد که از خطا بی اطلاع بود و او را ترغیب کرد که پنالتی را از فاصله دور برای او گزارش کند.

این در حالی بود که او با او بود تایید داوران اشتباهی مرتکب نشده اند و اگر خطایی رخ داده است ، باید از SIPA پشتیبانی می کرد.

هنگامی که پیکان به دلیل سهل انگاری جای ششم را گرفت ، داور چهارم مشغول ترغیب قاضی میانی به صدور حکم علیه ساپا بود. دین نامه فدراسیون فوتبال برای این تخلف جدی شامل حضور بازیکن غیر مجاز در این مسابقه است و طبق قوانین ، نتیجه بازی 3-0 باید به ساپا تبدیل شود.

تاکید کرد؛ از ابتدای فصل ، یاقوت کبود در مسیر قانونی و با آن قرار گرفته است ارائه او شواهد محکمی را نشان داده که از اشتباهات داوری و قضاوت های عجیب رنج می برد ، اما در هفته های پایانی لیگ برتر امسال و در هر روز سخت ساپا. بی عدالتی، کمبودها و کمبود حق و حقوق این باشگاه توسعه دهنده تضعیع آنها حقوق بی نظیر کارگران تیم خودرو و خانواده های آنها هستند.

به منظور. واسه اینکه. برای اینکه تخته مدیر شرکت فرهنگ و ورزش ساپا پیگیری نتایج تا بدست آوردن نتایج را حق مسلم می داند حقوق این گروه برای تجدید نظر در مراجع ذی صلاح محفوظ است.

دکمه بازگشت به بالا