فرهنگ و هنر

کلیشه‌زدایی‌هایی از جنس «بچه مهندس»

کنفرانس مطبوعاتی سری “موتور جیب 3” با حضور نمایندگان این سریال در مرکز همایش رادیو و تلویزیون برگزار شد. در این جلسه ، تمرکز این سریال بر این است که این یک محصول ملی است و با استفاده از یک سبک اصلاح شده می توان به نتایج دلخواه رسید.

به گزارش ENA ، سعید سعید ، کارگردان علی گفاری ، دبیر حسن ورا استه و نویسندگانی چون روزیبه حسین ، سحاد کریمی ، کاوا سامابباشی ، شیوا کیشرو ساعت ، محمد جوادی و محمود کاشیروشیزش در این جلسه حضور داشتند.

در بخشی از این نشست ، این کارگردان گفت: تولید مداوم این سریال از بینندگان و طرفداران خواسته شده است ، اما ما می خواهیم داستان جالب و نقشه دیگری برای ادامه آن باشد.

غفاری افزود: عوامل این سریال تمایل دارند تا موفقیت جوانان ایرانی را در قالب این داستان ادامه دهند و این امر نیازمند ایده خوبی برای ادامه جذابیت و جذابیت داستان است. او گفت.

حسن ویرا استه ، نویسنده “پسر مهندسی 3” درباره پایان دادن به یک سری از شخصیت های یک سریال.

وی همچنین در مورد اتصال جواد صحبت کرد زیرا در آخرین قسمت به طور ناگهانی تغییر می کند. وی گفت: “به عنوان مثال در داستان های قدیمی می بینیم که وی سال های سرقت را به سرقت برده است ، اما وقتی ناگهان سخنان آقای حسین حسین را شنید ، ناگهان سیستم وی با کشویی یا احتکار تغییر کرد.” جواد جواد سالهاست که عاشق یکدیگر است و این جواد بود که وقتی در دو فصل گذشته به خانه عباسی رفت به دنبال مجاهدان شد. در فصل سوم ، علاقه جواد به نوجوانی و بزهکاران نوجوان است. او به دنبال عشق و دانش است و می فهمد که در یک شب آخر باید به حواس خود بازگردد و در جای دیگر به دنبال دانش و عشق باشد.

وی اضافه کرد: “ما می خواستیم که جواد بررسی داشته باشد و بعضاً سهم ماریتا خواهیم بود.” خاک برای ما مهم است. در سطح جهان پرچم ها و کار خاک دارای اهمیت هستند. حتی وقتی فیلم “ژوراسیک” ساخته شود ، پایان آن پرچم را برافروخت. “Baby Engineer 3” همچنین در مورد یک محصول ملی است ، زیرا در مورد یک پروژه ملی صحبت می کند و اهمیت خاک و خانه برای آن اهمیت دارد.

جابزاها حصاری ، که در این مقاله نقش “جواد جوادی” را بازی می کند ، همچنین در مورد تبدیل او در این مقاله بحث می کند ، “همه می گویند ، آیا کسی می تواند بسیار مثبت باشد؟” بله می گویم از آنجا که ما در این مدل شخصیت زیادی داریم ، اما فکر نمی کنم فرد بتواند مدت طولانی در یک شخص عاشق شود و در یک ماه عاشق دیگری شود اما به نظر می رسد این مورد برای جواد جواد باشد. با این حال ، من اعتقاد ندارم که این امر باید تاثیری در بازی من بگذارد.

کاوه سماکباشی دیگر بازیگر سریال “موتور بچه” در سالهای اخیر درباره بیکاری خود گفت: “من سعی کردم در سالهای اخیر مشاغل مرتبط و قابل اعتماد پیدا کنم.”

وی افزود: وقتی به من پیشنهاد شد كه در موتور كید 3 بازی كنم ، به یك تیم دلسوز پیوستم. من از بازی در این سریال بسیار خوشحالم و آن را به عنوان تابلوی راه اندازی من در نظر می گیرم. خوب ، تیم و نمایندگان آن و همچنین صبر و ثبات کارگردان و تهیه کننده دلایل من برای شرکت در این پروژه هستند.

انتهای پیام

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا