آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات در ماه محرم و صفر/ برپایی مراسم شیرخوارگان

معاون مشارکت‌های مردمی و توسعه ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی از آمادگی بهزیستی برای دریافت نذورات مردمی در ماه محرم و صفر خبر داد.

سید محمد جواد حسینی در گفت‌وگو با دانا نیوز، با بیان اینکه طبق روال هر سال، سازمان بهزیستی اقدام به جمع‌آوری نذورات مردمی در ایام ماه محرم و صفر می‌کند، اظهار کرد: امسال در راستای اجرای این اقدام، دو اتفاق رقم خورده است؛ راه‌اندازی درگاه مشارکت‌های سازمان بهزیستی و برگزاری برنامه شیرخوارگان حسینی از این جمله است.

وی با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی به تازگی اقدام به راه‌اندازی درگاه مشارکت‌ها برای دریافت کمک‌های مردمی کرده است، گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند از طریق سایتی به آدرس mosharekat.behzisti.ir  یا شماره‌گیری کد دستوری # ۱۲۳* نذورات خود را پرداخت کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی و توسعه ظرفیت‌های اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی درخصوص برگزاری برنامه شیرخوارگان حسینی توسط بهزیستی نیز افزود: سالیان سال است که برنامه شیرخوارگان حسینی در دهه اول ماه محرم برگزار می‌شود، اما باتوجه به اینکه سازمان بهزیستی متولی نگهداری از شیرخوارگان است، قصد دارد در دهه اول با استفاده از ظرفیت داوطلبان و فضای مشارکتی، برنامه مشترکی را در ۳۱ شیرخواگاه واقع در ۳۱ مرکز استان سراسر کشور با حضور داوطلبان با هدف دریافت نذورات مردم در روز جمعه (۶ ماه محرم) برگزار کند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا