حوادث

دستگیری شرورِ قمه به دستی که خیابان می‌بست

آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از دستگیری یکی از اوباش سابقه دار این شهرستان که با استفاده از قمه اقدام به برهم زدن نظم و امنیت شهر و تهدید شهروندان کرده بود خبر داد.

سرهنگ کامران ملکی در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به کارکنان پلیس مستقر در پست ایست و بازرسی و اعلام اینکه در یکی از خیابان‌های شهر فردیس یکی از اراذل و اوباش با در دست داشتن یک تیغه قمه اقدام به فحاشی و تهدید شهروندان می‌نماید، بلافاصله یک تیم از نیرو‌های پلیس به محل اعزام شدند.

سرهنگ ملکی افزود: مأموران پلیس پس از رسیدن به محل اعلامی مشاهده کردند یکی از اشرار سابقه دار با در دست داشتن یک تیغه قمه اقدام به مسدود کردن خیابان، قدرت نمایی، فحاشی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی کرده است.

وی افزود: شرور حاضر در صحنه پس از مشاهده مأموران نه تنها به تذکرات آن‌ها توجه و اعتنا نکرد بلکه با استفاده از سلاح سرد در اختیار به سمت مأموران حمله‌ور شد، ولی مأموران پلیس علی‌رغم اینکه برابر قانون به کارگیری سلاح و در دفاع متقابل اجازه استفاده از اسلحه را داشتند با از خودگذشتگی و جانفشانی با به کارگیری فنون پلیسی و دفاع شخصی اقدام به زمین‌گیر کردن و دستگیری متهم کردند.

سرهنگ ملکی در پایان با اشاره به اینکه شرور دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد، خاطر نشان کرد: امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با برهم زنندگان نظم، امنیت و آرامش جامعه بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.

دکمه بازگشت به بالا