۶۳۲ واحد نهضت ملی مسکن در پارس‌آباد احداث می‌شود – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

جابر جهان بین در گفت و گو با خبرنگار آنلاین، با اشاره به خدمات و دستاوردهای دولت شهید رئیسی در شهرستان پارس آباد، اظهار کرد: اجرای آسفالت نزدیک به ۵۰ کیلومتر راه روستایی و فرعی و تسطیح و مرمت و شن ریزی بالغ بر ۱۱۵ کیلومتر راه عشایری و مرزی مجموعاً به ارزش روز ۲۰۰ میلیارد تومان نمونه‌ای از مهم‌ترین اقدامات دولت سیزدهم در شهرستان پارس آباد بود.

وی گفت: انجام اقدامات عمران روستایی توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی طی سه سال به ارزش روز بالغ بر ۸۵۸ میلیارد تومان، برق رسانی و تأمین نیرو با مجموع هزینه کرد بالغ بر ۲۷۷ میلیارد تومان، آب شرب به ارزش ۲۰۰ میلیارد تومان نمونه‌های از خدمات دولت شهید رئیسی در شهرستان پارس آباد بود.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به پروژه جهش نهضت ملی تولید مسکن، افزود: ۱۴ هزار و ۱۴۰ نفر در طرح جهش تولید مسکن ثبت نام کرده‌اند و برای ۶۳۲ نفر تاییدیه اولیه تکمیل و زمین لازم تأمین شده و هم اکنون عملیات اجرایی هر ۶۳۲ واحد در حال اجراست.

جهان بین ادامه داد: عملیات اجرایی احداث ۱۲۰ واحد مسکن از پروژه نهضت ملی تولید مسکن در حال اتمام و در هفته دولت ۱۴۰۳ تحویل خواهد شد.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد با اشاره به اقدامات انجام یافته در حوزه فرودگاه پارس آباد بیان کرد: افتتاح روشنایی سطوح پرواز فرودگاه و امکان برقراری پروازهای شبانه، تکمیل زیرساخت‌های فرودگاه شهرستان برای ناوبری برق پایدار با دیزل ژنراتور و ارتقا ایمنی با تجهیز آتش نشانی جدید، تکمیل توسعه سالن مسافری و ترمینال و تکمیل محوطه سازی اطراف باند، ایجاد باند فرود برای ۶ فروند هلی کوپتر، برقراری پروازها پس از تعطیلی با پیگیری‌های مستمر، افزایش پرواز قشم ایر و ارتقای پروازها به ۳ روز در هفته برای پاسخ گویی به افزایش تقاضای سفر، پیگیری برقراری پروازهای مشهد و حج از فرودگاه پارس آباد، پیگیری جایگاه سوخت گیری که بخشی از ساختمان آن در حال اجراست و پیگیری ماشین سوخت رسانی سیار از شرکت پالایش پخش فرآورده‌های وزارت نفت و شرکت فرودگاه‌های کشور نمونه‌هایی از اقدامات انجام شده در حوزه فرودگاه پارس آباد است.

وی با بیان اینکه دستاوردهای دولت مردمی در حوزه بهداشت و درمان چشمگیر است، عنوان کرد: تخصیص و تحویل دستگاه «ام. آر. آی» به عنوان یکی از مطالبات چندین ساله مردم به ارزش روز ۵۰ میلیارد تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان پارس آباد اضافه کرد: راه اندازی فیزیوتراپی بیمارستان شهدا، راه اندازی بخش «ان. آی. سی. یو» بیمارستان شهدا، افتتاح «آی. سی. یو» بیمارستان شهدا، راه اندازی مرکز آموزش بهورزی، راه اندازی مرکز ناباروری، تجهیز بیمارستان‌های امام خمینی و شهدا، تکمیل احداث مرکز بهداشت در محله امیدی و احداث اورژانس مسکن آنلاین نمونه‌هایی از دستاوردهای دولت مردمی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد است.

رئیس شورای اداری شهرستان پارس آباد با بیان اینکه وظیفه مدیران دولت سیزدهم انعکاس فعالیت‌های دولت به مردم است، تصریح کرد: قطار پر افتخار نظام اسلامی در حرکت است و راه شهدای خدمت تداوم دارد.

دکمه بازگشت به بالا