بازداشت ۱۵۰۰ موادفروش و جمع‌آوری ۲۵۰۰ معتادمتجاهر در پایتخت طی ۱۰ روز

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری بیش از ۱۵۰۰ قاچاقچی و خرده‌فروش موادمخدر در ۱۰ روز اول خردادماه خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت:  در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با هنجارشکنان جامعه، تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس‌ مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در ۱۰ روزه اول خرداد ماه موفق به دستگیری هزار و ۵۲۶ خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر در شهر تهران شدند که از  متهمان ۲۸۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی کشف شد. برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ همچنین با بیان اینکه جمع آوری معتادان متجاهر نیز جزو اولویت‌های پلیس و از اصلی‌ترین مطالبات مردم است، گفت: در همین راستا نیز تیم‌های عملیاتی پایگاه‌های پلیس مبارزه با موادمخدر و با همکاری ماموران یگان امداد و کلانتری‌های تابعه پلیس پیشگیری موفق به جمع آوری دو هزار و ۵۱۹ معتاد متجاهر شدند. این افراد پس از غربالگری برای طی کردن دوره‌های بازپروری به مراکز ترک اعتیاد اعزام خواهند شد.

باباپور با تاکید بر اینکه اجرای چنین طرح‌های در دستورکار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار داشته و اجرا خواهد شد، گفت: ازمردم می‌خواهیم که در صورت مشاهده موارد این‌چنینی حتما با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و موضوع را گزارش کنند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا