حوادث

پلمب کارگاه جعل قوطی موادخوراکی خارج در غرب تهران/ کشف ۵۵ هزار جعبه و ۱۵ هزار برچسب

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران از پلمب کارگاه تولید قوطی و برچسب برندهای خارجی مواد خوراکی خبر داد.

به گزارش دانا نیوز، سردار هاشم حسینی‌خواه در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران درحین گشت زنی در محور شاهدشهر شهریار به یک دستگاه وانت پراید مشکوک شدند که در بازرسی از آن ، تعداد ۲۰ کارتن قوطی و کارتن خالی با مارک شرکت خارجی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال را کشف کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اقلام تقلبی مکشوفه، بررسی موضوع در دستورکار ماموران این پلیس قرار گرفت و در جریان بررسی‌های صورت گرفته، کارگاهی در شهرستان شهریار مورد شناسایی قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی غرب استان تهران با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد، گفت: ماموران با مجوز قضایی در محل حاضر شده و در بازدید از کارگاه، تعداد ۵۵ هزار و ۱۱۰ عدد انواع قوطی و کارتن خالی آماده با مارک و ساخت کشور خارجی و تعداد تقریبی ۱۵ هزار انواع برچسب مربوط به برندهای مختلف مواد خوراکی را کشف کردند.

حسینی خواه با بیان اینکه کارگاه مذکور پلمب و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد، ادامه داد: برای متهم پرونده‌ای تشکیل شده و در ادامه این فرد به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا