ورزشی

باید یاد بگیریم خطاها را کم کنیم/برای ژاپن بهترین خودمان هستیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین به نقل از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت صفر بامداد امروز دوشنبه هفتم خردادماه در چهارمین مسابقه خود در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ به مصاف آرژانتین رفت و سه بر دو مغلوب حریف شد.

میلاد عبادی‌پور پس از این دیدار در مصاحبه با والیبال ورد گفت: فکر می‌کنم در بازی دیروز و امروزمان موارد مثبت خیلی زیادی را دیدید. بازی دیروز مقابل کوبا نشان دادیم که چه کیفیتی داریم و امروز هم مقابل آرژانتین بار دیگر شاهد این موضوع بودید.

وی افزود: بعضی از امتیازات را از دست دادیم و کمی هم اشتباهات کوچک داشتیم اما در این نوع بازی‌ها باید بدانید که هرچه بیشتر اشتباه کنید ممکن است فاجعه‌ای رخ بدهد پس باید یاد بگیریم که خطاهایمان را کاهش دهیم و مشکلاتمان را در آینده حل کنیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی در ادامه تاکید کرد: در آینده مطمئناً نکات خیلی خوبی از تیم ملی ما خواهید دید. این تیم خیلی دیر جمع شد و زمان آشنایی با همدیگر را نداشتیم. نیاز به زمان داریم که سرمربی تیم را بشناسد و تیم هم با پائز بیشتر آشنا شود.

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم بهترین خودمان را برای کشورمان، مردم و تیممان بگذاریم. این شغل ماست و به این شغل افتخار می‌کنیم. برای بازی مقابل ژاپن بهترین خودمان را ارائه می‌دهیم به این خاطر که به پیروزی نیاز داریم. در هفته نخست هیچ بردی کسب نکردیم اما در آینده به پیروزی‌های زیادی نیاز داریم.

عبادی‌پور در پایان تصریح کرد: از تمام ایرانیانی که در ایران، برزیل، ژاپن، فیلیپین یا هرجای دنیا ما را حمایت می‌کنند، تشکر می‌کنم. زندگی خودمان را مدیون این مردم هستیم و امیدوارم روزی لطفشان را جبران کنیم.

دکمه بازگشت به بالا