پیام تسلیت وزیر پیشین ورزش در پی شهادت رییس‌جمهور

سید حمید سجادی در پیامی شهادت آیت الله رییسی و همراهان را تسلیت گفت.

به گزارش دانا نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پیام وزیر پیشین ورزش و جوانان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون 

رئیس‌جمهور محبوب دولت مردمی، عمر با برکتی را در مسیر خدمتگزاری به نظام و ملت شریف ایران سپری کرد و نیت خدایی و رویکرد ولایتمدارانه و مردمی ایشان در نهایت با پاداش شهادت همراه شد که هنر مردان خداست.

آنچه در عرصه‌های مختلف خدمت از شهید سید ابراهیم رئیسی در این نظام مقدس به منصه‌ی ظهور رسید، حرکتی جهادی همراه با اخلاص، تعهد و تخصص بود که به اتفاقات و افتخارات قابل توجهی برای ایران عزیز منجر شد.

بدون شک خدمات ماندگار رئیس جمهوری که مجاهدانه در راه خدا، در مسیر ولایت و برای مردم گام برداشت، همواره در اذهان باقی خواهد ماند و ان‌شاءالله در زمره‌ی باقیات صالحات ایشان قرار خواهد گرفت.

اینجانب با ابراز  تاسف و اندوه فراوان شهادت رییس جمهور مردمی ایران اسلامی، وزیر امور خارجه مجاهد، امام جمعه با اخلاق و با بصیرت تبریز، استاندار جوان و جهادی آذربایجان شرقی و همراهان را به محضر بقیه الله الاعظم ارواحنا له الفدا، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران و خانواده‌های گرانقدر خادمان مخلص این نظام تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای آن درگذشتگان متعهد، رحمت و علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی طلب می‌کنم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا