اعلام وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر تهران/ پیش‌بینی ترافیک عصرگاهی پرحجم

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ وضعیت ترافیک صبحگاهی در معابر شهر تهران را تشریح کرد.

سرهنگ علی اصغر شریفی در گفت‌وگو با دانا نیوز، با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت گفت: با شروع ساعت کاری، از ساعت ۶ صبح امروز، ترافیک در بیشتر معابر پایتخت آغاز شده و در برخی معابر هنوز ادامه دارد.

وی با اشاره به ترافیک صبحگاهی در معابر شرقی تهران گفت: ترافیک دربزرگراه‌های شهید بابایی، شهید زین الدین، شهید سلیمانی، بسیج و محلاتی پرحجم است.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در بزرگراه‌های غربی شهر نیز ترافیک نیمه سنگین است و در مقاطعی از بزرگراه‌های شهید لشگری، شهید همت، شهید آبشناسان، حکیم، شیخ فضل اله نوری ترافیک پرحجم صبحگاهی را شاهد هستیم.

شریفی با اشاره به معابر جنوبی شهر تهران نیز گفت: در بزرگراه‌های شهید نواب صفوی، آیت‌الله سعیدی و قسمت جنوبی بزرگراه امام علی(ع) هم ترافیک نیمه سنگین اما در جریان اعلام شده است. 

وی با اشاره به خیابان‌های دارای ترافیک پرحجم نیز افزود: در خیابان‌های جانبازان و آزادی، در برخی مقاطع ترافیک پرحجم وجود دارد. همچنین در محدوده خیابان خیام و نیز خیابان ولیعصر در حدفاصل پارک‌وی تا تجریش هم شاهد ترافیک سنگین صبحگاهی هستیم.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: پیش‌بینی ما این است که تا ساعت ۱۰ صبح از حجم ترافیک کاسته می‌شود اما با تعطیلی ادارات، ترافیک عصرگاهی مجددا از ساعت ۱۷ آغاز می‌شود. 

وی درباره اجرای طرح جناغی نیز گفت: پلیس با اجرای طرح جناغی، در همه معابر حضور دارد تا عده ای از رانندگان نظم ترافیکی شهر را با زرنگ بازی برهم نزنند.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از عابرین پیاده درخواست کرد که برای تردد امن حتما از خطوط عابر پیاده و پل های عابر استفاده کنند.

انتهای پیام 

دکمه بازگشت به بالا