برترین های کسب و کارعمومی

بازنویسی محتوا فارسی انلاین را کجا می توان انجام داد؟

ابزار بازنویسی متن فارسی و انگلیسی نشونت به شما کمک می کند بدون دانلود نرم افزار بازنویسی متن به صورت رایگان و با کمک هوش مصنوعی و این نرم افزار بازنویسی محتوا که آنلاین و تحت وب است و در بسیاری از آنها ارائه می شود، متن خود را بازنویسی و بازنویسی کنید. زبان ها، به راحتی مطالب خود را بازنویسی کنید و پس از خرید گزارش تبلیغاتی یا خرید بک لینک یا هر فرآیند ضروری دیگری مانند کاهش درصد تشابه متون علمی و پژوهشی از این محتوا استفاده کنید.

این ابزار فقط به متخصصان سئو محدود نمی شود و می توانید از آن برای اهداف مختلف استفاده کنید. هر جا که به متن رمزگذاری نشده و منحصر به فرد نیاز دارید، این ابزار شگفت انگیز به شما کمک می کند تا با استفاده از هوش مصنوعی محتوای بازنویسی شده ایجاد کنید.


چند نوع بازنویسی محتوا داریم؟

بازنویسی را می توان به روش های مختلفی انجام داد، می توانیم سه نوع بازنویسی را در نظر بگیریم.

بازنویسی متن با تلاش انسان

در این صورت متن توسط نیروهای انسانی و افرادی که در زمینه تولید محتوا کار می کنند بازنویسی می شود. این سبک از بازنویسی معمولاً با کیفیت نسبتاً بالایی انجام می شود، بنابراین می توانید از خروجی این سبک از بازنویسی متن در کلاس های مستر استفاده کنید و حتی آن را به عنوان محتوای مستقل در وب سایت خود منتشر کنید.

عیب این روش ممکن است هزینه نسبتاً بالای بازنویسی متن و سرعت پایین ارائه محتوا باشد.

بازنویسی متن کلمه به کلمه با هوش مصنوعی

این روش اغلب توسط ماشین و هوش مصنوعی انجام می شود. در این حالت به جای هر کلمه، مترادف این کلمه درج می شود و ترتیب کلمات دقیقاً مانند نسخه اصلی است. این می تواند یکی از معایب این سبک باشد. به این معنی که کلمات جابه جا نمی شوند، بلکه فقط در جای خود قرار می گیرند و مترادف آنها جایگزین می شوند.

بازنویسی محتوای مفهومی با هوش خلاق

بازنویسی محتوا به روشی مفهومی که هم انسان و هم ماشین می توانند انجام دهند، یکی از بهترین سبک های کپی رایتینگ است. این روش با بازنویسی مفهومی جمله عمل می کند و ممکن است ترتیب کلمات در برخی جملات یکسان باشد و در برخی جمله ها کاملاً تغییر کند و جمله جدیدی اما با همان مفهوم اصلی ایجاد شود.

تفاوت بین خدمات رایگان و تجاری چیست؟

سرویس متن نویسی رایگان موجود در این صفحه برای کاربران غیرتجاری و عمومی با محدودیت نوشتار روزانه است، در حالی که سرویس تجاری نامحدود و برای کاربران تجاری است.

مزایای ویرایشگر متن نسبت به نسخه حرفه ای چیست؟

ویرایشگر ابزاری برای ویرایش متن است. با ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد، می توانید پس از نوشتن متن از طریق تابع، متن را مستقیماً در ویرایشگر ویرایش کنید و متن ویرایش شده را به روش های مختلف منتشر کنید.

آیا نسخه تجاری دستگاه محدود است؟

خیر تنها محدودیت نسخه تجاری بازنویسی 3000 کلمه در هر درخواست است. با این حال، در حال حاضر محدودیتی برای تعداد درخواست در روز وجود ندارد. با این تفاوت که در نسخه رایگان، تعداد درخواست ها در روز محدود است و می توانید در هر درخواست تا 300 کلمه را بازنویسی کنید.

نسخه رایگان برای کاربران عادی کافی است، اما اگر کاربر حرفه ای هستید و درخواست شما زیاد است، باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید.

آیا نسخه رایگان اسکریپت متوقف می شود؟

خیر نسخه رایگان بازنویسی متن سئوسل برای همیشه رایگان باقی می ماند.

آیا امکان بازنویسی هوش مصنوعی در نسخه رایگان وجود دارد؟

بله، هر دو نسخه رایگان و تجاری از هوش مصنوعی برای بازنویسی متن استفاده می کنند.

آیا بازنویسی محتوا به عنوان چرخش محتوا به حساب می آید؟

NO Rewrite و Spin دو مفهوم کاملا متفاوت هستند که اگر به درستی ترکیب شوند، بهترین خروجی را به شما خواهند داد. اسپین به تنهایی بازنویسی نمی کند، فقط کلمات مختلف را به یکدیگر منتقل می کند. چرخش به تنهایی هرگز توصیه نمی شود. این روزها این سبک محتوا به ندرت در نتایج جستجوی گوگل ایندکس می شود و به نوعی اسپم یا محتوای نامناسب تلقی می شود.

بنابراین اگر می خواهید محتوای خود را بچرخانید، سعی کنید آن را به روش صحیح انجام دهید.

روش های چرخش محتوا

بازنویسی محتوا روش ها و حالت های مختلفی مانند بازنویسی محتوا دارد که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

چرخش روشی برای جابجایی کلمات در یک پاراگراف است

در این حالت، کلمات به یک پاراگراف منتقل می شوند. به عنوان مثال، جمله “Professional rewrite tool ارائه شده” پس از چرخش با این روش به “ابزار نشان داده شده بازنویسی ارائه شد.”

همانطور که می بینید فقط کلمات جابجا شده اند و چیزی بازنویسی نشده است و البته معنی جمله به بدترین شکل ممکن از بین رفته است و نه تنها ربات های پیشرفته گوگل بلکه انسان ها هم نمی توانند آن را درک کنند.

اسپین روشی برای جابجایی پاراگراف هاست.

در این روش پاراگراف های متن بالا و پایین می روند. به عنوان مثال، بند 1 با 3 جایگزین می شود، 3 با 4، 4 با 2 جایگزین می شود، و به همین ترتیب حرکت بین پاراگراف ها نیز وجود دارد، اگرچه این حالت معنای جملات را حفظ می کند، به آن تکرار می گویند. چون هیچ بازنویسی انجام نشده است، فقط یک پاراگراف جابجا شده است، بنابراین گوگل این سبک را می شناسد.

اسپین روشی برای استخراج جملات و عبارات از منابع مختلف است.

در این روش کاربران عبارات و جملاتی را از وب سایت های مختلف استخراج کرده و با هم ترکیب می کنند. این اصطلاحات تکراری در نظر گرفته می شوند زیرا بازنویسی نشده اند و به راحتی توسط گوگل شناسایی می شوند. البته در صورت عدم انجام بازنویسی، این تکنیک چرخشی بهترین تکنیک چرخشی محسوب می شود. دلیلش این است که معنای عبارت حفظ می شود (حتی اگر تکرار شود) و کل متن از یک منبع نقل نشده است. این می تواند چیز خوبی در مورد این سبک باشد.

رونویسی نشونت فارسی چگونه کار می کند؟

ابتدا متنی با حداکثر طول 2000 کلمه (ترجیحاً ترکیبی از متن از منابع مختلف) استخراج و در قسمت Rewrite کپی می کنید. سیستم این اسکریپت ها را بازنویسی می کند و نتایج بازنویسی را به شما نشان می دهد.

هر بار که بر روی انتخاب مجدد متن کلیک کنید، متن های اولیه از ابتدا بازنویسی می شوند و با سری های قبلی متفاوت خواهند بود. به این معنی که هر بار که متنی را وارد می کنید، ممکن است تعداد زیادی خروجی متفاوت و بازنویسی شده دریافت کنید.

اما به یاد داشته باشید، برای اینکه متن شما کاملاً منحصر به فرد باشد، بهتر است در هر سری بازنویسی (یا حداقل در هر 2 یا 3 سری بازنویسی) چند پاراگراف را جابه جا کنید یا متنی را از منابع دیگر جایگزین کنید. این امر تشخیص اینکه متن تحت هیچ شرایطی کپی شده است غیرممکن خواهد بود.

ترجمه به چه معناست؟

 

بازنویسی محتوا را بازنویسی متن نیز می گویند. با یک ابزار ترجمه آنلاین برای متن خود، می توانید با کیفیت ترین محتوای بازنویسی شده ماشینی را دریافت کنید.

آیا گوگل می بیند که مقاله بازنویسی شده است؟

حتی اگر چرخش ها و جابجایی های مشخص شده رخ ندهد و شما به سادگی متن را از یک منبع استخراج کنید، متوجه خواهید شد که گوگل نمی تواند تشخیص دهد که متن بازنویسی شده است.

اما برای افزایش قدرت بازنویسی پیشنهاد می کنیم متن را از چندین منبع استخراج کنید و در نهایت پس از هر سری بازنویسی، محتوا را تغییر دهید تا نتیجه نهایی به گونه ای به شما ارائه شود که توسط گوگل قابل تشخیص نباشد. (حداقل تا الان).

آیا نیاز به تغییر متن بازنویسی شده دارید؟

حتی متون نوشته شده توسط انسان هم نیاز به ویرایش دارند، چه رسد به متون ماشینی. در برخی زمینه ها، به ویژه حوزه های تخصصی تر، ممکن است اشتباهات مفهومی جزئی در جملات بازنویسی شده مشاهده شود که با ویرایش کلی قابل اصلاح است.

درصد شباهت متن بازنویسی شده با متن اصلی چقدر است؟

درصد تشابه یا تشابه متن بازنویسی شده با متن اصلی توسط ابزار بازنویسی محتوا نشونت به عوامل زیادی بستگی دارد که یکی از آنها تخصصی بودن یا عمومیت حوزه فعالیت است. فیلدهایی که بسیار منحصر به فرد هستند و دارای عبارات منحصر به فرد و غیر قابل تعویض هستند، می توانند درصد تشابه بیشتری داشته باشند (یعنی نتیجه انتساب مشابه متن اصلی باشد). این ابزار طبق تست های فراوان تقریبا در تمامی زمینه ها کاربردی و قابل استفاده است و طبق الگوریتم های پیچیده سعی می کند تا حد امکان متن شما را تغییر داده و درصد شباهت ها را کاهش دهد.

آیا می توان از این ابزار برای بازنویسی پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری استفاده کرد؟

هدف از راه اندازی این ابزار استفاده از آن در حوزه وب و سئو بوده است، البته برخی از کاربران می توانند از این ابزار برای اهداف مختلفی مانند بازنویسی پایان نامه های کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری و کاهش درصد پایان نامه های تکراری استفاده کنند. به طور کلی، پاسخ به این سوال مثبت است.

هزینه بازنویسی یک متن چقدر است؟

این سرویس در حال حاضر رایگان است و تیم نشنت تصمیم گرفتند تا کاربران عزیز این سرویس را به صورت رایگان و مادام العمر ارائه دهند و نیازی به صرف هزینه زیادی برای بازنویسی متون نیست. البته نسخه رایگان ابزار Artificial Intelligence Text Paraphrasing دارای محدودیت هایی است و در صورت نیاز می توانید از نسخه تجاری این ابزار نیز استفاده کنید.

چرا وقتی روی همپوشانی متن می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد؟

اگر گزینه بازنویسی متن را فشار دهم، کلمات “در انتظار” همچنان نمایش داده می شود. صفحه در حال بازنویسی اسکریپت است…» و پس از 60 ثانیه خروجی نهایی به یکی از دلایل زیر نمایش داده نمی شود:

خطای سرور (نادر، اما ممکن است).

شما از یک پروکسی یا فیلتری استفاده می کنید که باید آن را غیرفعال کنید.

متن اصلی که وارد کردید گیج کننده است یا دارای نویسه ها و فاصله های بیش از حد است، بنابراین با حذف خطوط خالی و فاصله در متن دوباره سعی کنید.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا