پیام خانواده‌های اسرای صهیونیست به نتانیاهو: تاریخ شما را نخواهد بخشید

خانواده‌های اسرای صهیونیسیت در نوار غزه در پیامی به نخست‌وزیر این رژیم نسبت به از دست دادن فرصت آزادی فرزندانشان هشدار دادند.

به گزارش دانا نیوز، خانواده‌های اسرای صهیونیست در پیامی به مناسبت یادبود هولوکاست از «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم درخواست کردند که فشارهای سیاسی را نادیده گرفته و مسئولیت بازگرداندن ۱۳۲ اسیر را بر عهده بگیرد.

طبق گزارش شبکه الجزیره، در پیام خانواده‌های اسرای صهیونیست آمده است: وظیفه شماست که از هرگونه فشار سیاسی چشم پوشی کنید، اگر فرصت را از دست بدهید، تاریخ شما را نخواهد بخشید.

آنها تاکید کردند: زمان آن رسیده که مسئولیت را بر عهده بگیرید، شجاعت نشان دهید و فشارهای سیاسی را نادیده بگیرید.

خانواده‌های اسرای صهیونیست در نوار غزه و حامیان آنها کابینه رژیم صهیونیستی را مقصر ماندن فرزندان خود در اسارت می‌دانند.

مقاومت فلسطین به رهبری جنبش حماس، هفتم اکتبر (۱۵ آنلاین) عملیات منحصر بفردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین منطقه «غلاف غزه» انجام داد و ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند. این عملیات باعث آغاز تجاوزات وحشیانه ارتش رژیم اشغالگر به مناطق مسکونی در نوار غزه شد و این تجاوزات از هفتم اکتبر تا ۲۴ نوامبر (سوم آذر) ادامه داشت و پس از یک وقفه یک هفته‌ای جمعه اول دسامبر بار دیگر از سر گرفته شد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا