ورزشی

هندبال اصفهان با پیروزی به تعطیلات رفت

دانا نیوز/اصفهان نمایندگان هندبالی اصفهان هفته هجدهم لیگ برتر هندبال را با پیروزی پشت سر گذاشتند و به تعطیلات رفتند.

در چارچوب هفته هجدهم از سی‌وششمین دوره رقابت‌های لیگ‌برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، عصر امروز _پنج‌شنبه سی‌ام فروردین‌ماه_ تیم هندبال گیتی‌پسند از ساعت ۱۶ در سالن شهید سجادی اصفهان میزبان آلومینیوم اراک بود و مقابل میهمان خود به پیروزی ۲۲ بر ۲۰ رسید.

دو تیم در ابتدا گام به گام با هم پیش رفتند و اختلافات گل نماینده اصفهان با مهمان اراکی‌اش تنها به یک گل می‌رسید، با این آلومینیوم با چند تلاش و پنالتی در لحظه آخر هم نتوانست گل‌ها را برابر کند و با حساب ۹ بر ۸ به سود گیتی‌پسند به رختکن رفتند.

در نیمه دوم دو تیم بازی سرعتی و پربرخوردتری را به نمایش گذاشتند. ابتدا آلومینیوم حساب گل‌ها را برابر کرد، اما گیتی‌ها با چند ضدحمله ورق بازی را به سود خود برگرداندند و ۱۷ بر ۱۳ پیش افتادند.

در نهایت این دیدار با حساب ۲۲ بر ۲۰ به سود گیتی‌پسند اصفهان به پایان رسید.

به گزارش دانا نیوز، گیتی‌ها با این پیروزی هم امتیاز با نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و با تفاضل گل کمتر در رده سوم جدول قرار دارد.

از سوی دیگر دیدار تیم‌های هندبال زغال‌سنگ طبس و فولاد مبارکه سپاهان در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر در سالن پنج اردیبهشت طبس برگزار شد و با برتری نماینده اصفهان به پایان رسید.

امین مظفر، محمدرضا امیری، میلاد قلندری، مهران رهنما، بهشاد فاتحی‌زاده، یاسین کبیریان‌جو، فرهاد شفیعی، صابر حیدری، محمدرضا صادقی، علی مانیان، وحید مسعودی، امین کاظمی، محمد مهدی بهنام‌نیا، محمد کیانی و پارسا دهقانی بازیکنان سپاهان برای این مسابقه بودند.

زردپوشان دیار زاینده‌رود در ۳۰ دقیقه نخست این دیدار با ارائه نمایشی برتر از تیم میزبان با پیروزی ۱۵ بر ۱۳ به رختکن رفتند؛ در نیمه دوم نیز برتری طلایی‌پوشان ادامه یافت در پایان سپاهان با حساب ۲۷ بر ۲۶ فاتح این میدان شوند.

سپاهانی‌ها در هفته نوزدهم لیگ برتر روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت میزبان تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد خواهند بود.

رقابت‌های لیگ‌برتر هندبال پس از تعطیلات ۱۰ روزه اردوی ملی از سر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام 

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا