برترین های کسب و کارعمومی

معایب استفاده از سایبان روف‌گاردن؟ نکاتی که باید بدانید

امروزه چتر و یکی از محصولات پرطرفدار مورد استفاده در فضای بیرونی خانه، تراس، روف گاردن شده است که کارایی آن سایه افکنی بر  روی میزوصندلی و همینطور  مانع بارش باران بوده و شما قادر در تمام فصل های سال در فضای باز از محیط اطراف خود لذت ببرید.آیا تا به حال چتر باغی خریده اید؟ آیا چتر با کیفیتی نبوده؟ آیا چتر ویلایی که خریده اید خدمات پس از فروش نداشته؟ آیا چتر شما زود شکسته و یا معیوب شده است؟ چه چتری مناسب حیاط و ویلای شماست؟ ما قصد داریم پاسخ همه این سوال ها و نکات ویژه ای که باید درباره خرید و نگهداری چتر و سایه بان باغی بدانیم در این مقاله بررسی کنیم.

که کارایی هایی خوب و مفیدی دارد و شما قادرید که در حیاط بر روی مبلمان باغی خود توسط آن سایه ایجاد کنید و بدون تابش مستقیم نور خورشید در کنار مهمانان خود لحظات خوشی را داشته باشید و در فضای باز بر روی مبل باغی خود غذا و نوشیدنی میل نمایید. چتر باغی در زمان بارش باران نیز به کمک آمده و باعث عدم ریزش قطرات باران بر روی مبلمان و کسانی که بر روی صندلی نشسته اند می شود و شما را قادر می سازد تا از تماشای بارش باران لذت ببرید.

کاربرد دیگر چتر ویلایی کنار استخر برای سایه کردن میزوصندلی و تخت کنار استخری بوده که شما بعد از شنا کردن برای در امان ماندن از اشعه نور خورشید و تاثیر آن بر روی بدن می توانید زمان کافی را برای استراحت در کنار استخر سپری نمایید و یا حتی از چتر حیاطی برای سایه کردن روی خودرو و ماشین خود برای تابش مستقیم نور خورشید و گرم شدن بیش از حد بدنه و صدمه ندیدن رنگ خودرو استفاده نمایید.

چترهای ویلایی انواع متفاوتی داشته که دو مدل پایه چتر از مرکز و وسط چتر و پایه چتر از کنار و یکی از جهات، کاربرد بیشتری دارد. در چتر پایه از وسط شما چتر را باید در وسط میز و یا کنار میز و چسبیده به آن در صورت عدم امکان سوراخ کردن صفحه میز استفاده نمایید. در صورت استفاده در وسط میز شما با قرار دادن پایه چتر در زیر میز و قرار دادن چتر از بالا و باز کردن چتر به صورت دستی از سایه آن استفاده نمایید و می توان از مزایای این چتر، سبک بودن، قابل حمل آسان بودن و از طرفی قیمت پایین تر نسبت به چتر پایه از کنار و هزینه پایین تعمیر در صورت شکستن اشاره کرد.

چترباغی پایه از کنار نیز کاربردهای خوب و بیشتری دارد چرا که به دلیل داشتن چرخ و قرار گرفتن پایه از کنار به جای وسط میز دیگر نیازی به سوراخ کردن میز ندارد و همینطور دیگر نیاز به چسبیدن به میز و مانع حرکت و تردد شدن ندارد و شما به راحتی با هل دادن چتر می توانید آن را به هر کجای حیاط ک بخواهید جابجا کرده و از سایه آن استفاده نمایید. در حقیقت چتر ویلایی پایه از کنار در همه قسمت های حیاط به راحتی و به سرعت قابل جابجایی می باشد.

Disadvantages of using roof garden canopy? Tips you should know

چند نکته مهمی که درباره چتر باید بدانید این است که در زمان بارش شدید برف، باد شدید و یا زمانی که از چترباغی استفاده ای ندارید در مقابل تابش نور خورشید چتر را ببنید تا برف زیاد باعث شکستن شاخک های چتر نشود و یا  باد آن را واژگون نکند و یا آفتاب به مرور باعث تغییر رنگ پارچه چتر نشود. رنگ پارچه هایی جیغ زودتر از رنگ های روشن تغییر رنگ می دهد و  طبیعتا نگهداری مناسب از چتر می تواند راه گشا و باعث استفاده طولانی مدت و بدون آسیب به چتر خواهید شد و ضمنا به یاد داشته باشید که حتما پایه چترویلایی خود را کمی سنگین کنید که در مقابل وزش باد ایستا باشد و به راحتی واژگون نشود.

چتر ویلایی باغی دارای دو سایز 3در3 و 4در4 می باشد که هم به صورت هشت ضلعی و هم به صورتی مربع تولید می شود. چتر 3در 3 هشت ضلعی حدودا 7ونیم متر، چتر3در3مربع حدودا 9مترمربع را پوشش داده و چترباغی 4در 4هشت ضلعی حدودا12متر و مربع نیز 16مترمربع را پوشش داده و شما همراه با انتخاب سایز چتر مورد نیاز خود می توانید برای شاخه های زیرین چتر لامپ و چراغ ال ای دی آفتابی و مهتابی نیز سفارش داده تا بر روی آن در زمان تولید نصب گردد و با استفاده اتصال برق در هنگام استفاده در شب، باعث روشن شدن محیط مورد استفاده نیز گردد.

چترهای باغی پایه فلزی و آهنی داشته و سنگین بوده فلذا در زمان ارسال چتر از ستون اصلی جدا بوده و به راحتی نصب می گردد و در چتر پایه کنار نیز بلوک سیمانی روی پایه آهنی و فلزی وزنه مناسب برای عدم واژگونی می باشد که پایه های چتر با رنگ کوره ای الکترواستاتیک از مقاومتی خوبی در مقابل بارش باران و شستشو برخوردار می باشد.

روکش روی چتر از پارچه ضدآب نانو (کجراه) بوده که مانع عبور قطرات باران می شود و یکی از ویژگی های آن نسبت به رویه برزنتی پلاستیکی شکسته نشدن سطح پارچه در زمان بازو بسته شدن می باشد. پارچه چتر باغی رنگ های مختلفی همچون رنگ قرمز، آبی، زرد، سبز، سفید، نسکافه ای و … دارد که رنگ نسکافه ای به دلیل چرک تاب نبودن و عدم تغییر رنگ طرفداران بیشتری دارد و در صورت نگهداری مناسب (بستن چتر زمانی که مورد نیاز نیست) و یا استفاده در تراس مسقف نیز رنگ های دیگر هم قابل استفاده می باشد.

چتر پایه از وسط به آسانی مانند چتر بارانی به صورتی دستی باز و بسته می شود و چتر پایه از کنار هم با دستگاه وینچ با تحمل وزن حداقل 450کیلوگرم ب واسطه چرخیدن چرخ دنده ها و کشیدن کابل داخل چتر باز شده و به عکس بسته می شود. به یا داشته باشید در زمان استفاده از وینچ احتیاط کرده و وینچ را به یکباره رها نکنید و حتما ضامن و نگه دارنده را فعال کرده تا در همان حالت چتر ثابت بماند.

جنس پایه چتر ویلایی پایه وسط آهنی، اسکت و ستون اصلی لوله استیل برای زنگ نزدن و یا چوب روس توپر به انتخاب مشتری و پارچه آن نیز همانطور که توضیح داده شد نانو ضدآب می باشد و جنس پایه و ستون اصلی چتر پایه کنار آهنی با رنگ کوره ای و شاخه های چتر فلزآهنی و یا چوبی به انتخاب مشتری و پارچه نیز نانوضدآب می باشد.

به یاد داشته باشید که با توجه به تولید چتر ویلایی در داخل کشور با قیمت مناسب به صورت مادام العمر چتر باغی خدمات پس از فروش داشته و به راحتی هر یک از قطعات و لوازم تعویض و یا تعمیر می گردد و این یکی از ویژگی های مهم نسبت به چتر خارجی می باشد. چرا که چتر خارجی قابل تعمیر نبوده و در صورت خراب شدن قطعات آن در بازار موجود نبوده و تولیدکندگان ایرانی تمایل به تعمیر چتر خارجی به دلیل وقت گیر بودن ندارند.

چتر سایه بان ویلایی عرضه شده توسط ویلامبل با طرح ها و مدلهای مختلف و با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و با مهندسی تخصصی و رعایت استانداردهای لازم آماده ارسال چتر سایه بان باغی مورد علاقه شما به درسایبان‌های چتری ده‌ها سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرند، با این حال، اخیراً به سرعت در بین صاحبان خانه محبوبیت پیدا کرده‌اند و نه فقط صاحبان مشاغل، بلکه در املاک شخصی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما داشتن یک سایبان چتری چگونه می‌تواند برای شما مفید باشد؟ و در عین حال، آیا معایب قابل توجهی وجود دارد که ممکن است شما را از خرید خود منصرف کند؟ در این مقاله، همه چیزهایی را که باید بدانید تا بتوانید برای خرید سایبان تصمیم درست بگیرید را بیان می‌کنیم.

دوست دار محیط زیست

یکی از بزرگترین چیزهایی که امروزه بر تصمیمات خرید تأثیر می‌گذارد این است که محصول تا چه اندازه در طول فرآیند تولید بر محیط زیست تأثیر خواهدگذاشت. خبر خوب این است که سایبان‌های چتری بسیار سازگار با محیط زیست هستند و به هیچ وجه تأثیر مخربی بر محیط زیست ندارند.

بیشتر سایبان‌های چتری را می‌توان از مواد قابل بازیافت ساخت که به طور قابل توجهی نیاز به مواد جدید را در طول فرآیند تولید کاهش می‌دهد. همچنین استفاده از این محصول میزان الوار مورد نیاز برای ساخت آلاچیق یا ایوان‌های سایه دار را کاهش داده و در تابستان نیز می‌تواند مصرف انرژی شما را در خانه کمتر کند.

امکان تهویه را فراهم می‌کند

نصب بادبان‌های سایه دار در ملک شما همچنین امکان تهویه و خنک کننده اضافی را فراهم می‌کند. سایبان‌ها وقتی به درستی و استراتژیک نصب می‌شوند، از ورود مستقیم خورشید به خانه یا مؤسسات جلوگیری خواهندکرد. همچنین ارزش زیبایی شناختی ملک را افزایش می‌دهد و  این سازه‌ها جلوه فوق‌العاده‌ای را به ساختمان‌های تجاری و خانه‌های مسکونی اضافه می‌کنند. این محصولات در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف موجود هستند و انتخاب یکی که مکمل معماری ملک است، نباید خیلی سخت باشد. هزینه کم آنها به عنوان روشی مقرون به صرفه برای زیباسازی خانه‌ها و موسسات تجاری بر جذابیت آنها افزوده است.

آنها در برابر عوامل مختلف آب و هوایی از شما محافظت می‌کنند

بسیاری از افرادی که خارج از منزل می‌مانند، مستعد ابتلا به بیماری‌های پوستی و سرطان پوست خواهندبود که ناشی از اشعه‌های مضر UV خورشید است. سایبان‌های چتری برای این افراد بسیار مفید هستند، زیرا به آنها اجازه می‌دهد همچنان از استراحت در ایوان خود یا در کافه تریاها و رستوران‌های فضای باز بدون قرار گرفتن در معرض مستقیم خورشید لذت ببرند. این تجهیزات همچنین شما را از باران‌های خفیف و نم نم باران محافظت می‌کنند.

نشستن طولانی مدت زیر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش شدید می‌تواند به طور باور نکردنی برای پوست مضر باشد و منجر به بسیاری از بیماری‌های بالقوه از جمله سرطان پوست شود. با وجود بادبان‌های سایه دار با کیفیت در باغ خود، می‌توانید زمان بیشتری را در بیرون از خانه سپری کنید و از هوای زیبا لذت ببرید بدون اینکه خود را در معرض خطرات غیرضروری قرار دهید.علاوه بر این، می‌توانید از بادبان سایه‌دار برای پناه گرفتن در هنگام باران ملایم استفاده کنید و به شما این امکان را می‌دهد تا از فضای بارانی بدون نیاز به حضور در داخل آن لذت ببرید.

گردش هوای خوب

یک بادبان سایه دار با قرارگیری مناسب می‌تواند گردش هوای خنک را در داخل و اطراف ملک شما تقویت کند و همچنین مانع از ورود نور خورشید به قسمت‌های خاصی از خانه شود. در واقع یک سایبان چتری می‌تواند دمای یک منطقه تحت پوشش را حداقل 10 درجه یا بیشتر کاهش دهد.

آنها مقرون به صرفه هستند و به راحتی تنظیم می‌شوند

سایبان چتری جایگزینی آسان و مقرون به صرفه برای ساخت یک سازه اضافی در ملک شما است. در حالی که دیگر سازه‌ها معمولاً هفته‌ها طول می‌کشد تا راه‌اندازی شوند، در مقابل، سایه‌بان را می‌توان در کسری از آن زمان برپا کرد.

به عنوان بخشی از یک ملک، نمای فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کنند که می‌توانند به راحتی نصب و جدا شوند. این موضوع برخلاف سایر سازه‌ها است که راه‌اندازی آن هفته‌ها طول می‌کشد و نمی‌توان آن را بدون هیچ گونه تأثیر منفی روی ملک از بین برد. این ویژگی در انتخاب سایبان چتری، به ویژه در مناطقی که بادهای شدید و طوفان‌ها زیاد هستند، نکته بسیار مهمی است.

سایبان برقی سایبانی است که با موتور الکتریکی باز و بسته می شود. آنها راهی راحت و کارآمد برای ایجاد سایه در پاسیو، عرشه یا حیاط شما هستند. سایبان های برقی را می توان به صورت دستی یا با ریموت کنترل کرد. آنها در انواع مختلفی عرضه می شوند. از سبک ها و مواد برای انتخاب، بنابراین می توانید یکی را پیدا کنید که کاملاً با نیازهای شما مطابقت داشته باشد.

دکمه بازگشت به بالا