علمی و پزشکی

رندرهای پرچم‌دار بعدی گوگل‌پیکسل لو رف/ عکس

هنوز چند ماه تا عرضه پیکسل 9 فاصله داریم و حالا رندرهایی از پرچمدار گوگل فاش شده است. در این رندرها می‌بینیم که لبه‌های گوشی صاف‌تر شده و ماژول دوربین تغییراتی داشته است.

براساس رندرهایی که سایت MySmartPrice فاش کرده، گوگل احتمالاً طراحی پیکسل 9 پرو را دستخوش تغییراتی می‌کند. برخلاف پیکسل‌های 6 تا 8 که فریم دور گوشی کاملاً منحنی بوده است، لبه‌های این گوشی صاف هستند و با انحنای کمی به نمایشگر می‌رسند که ما را به یاد فریم آیفون‌ها می‌اندازد.

رندرهای پیکسل 9 پرو

رندرهای پیکسل 9 پرو

دکمه پاور و دکمه تنظیم صدا در لبه سمت راست باقی مانده‌اند، درحالی که به نظر می‌رسد گوگل درگاه سیم کارت را به لبه پایین سمت راست درگاه USB-C منتقل کرده باشد. چیزی نیز در لبه سمت چپ وجود ندارد و فقط در قسمت بالایی محل نوار آنتن mmWave را می‌بینیم.

برای طراحی ماژول دوربین به‌وضوح از گوشی تاشوی پیکسل فولد الهام گرفته شده است. دوربین‌ها در یک کپسول بزرگ قرار گرفته‌اند که همانند گوشی‌های قبلی، به لبه چپ یا راست بدنه متصل نیست. در این کپسول سه دوربین موازی هم قرار دارند و با یک شیشه پوشانده شده‌اند. در سمت راست کپسول، فلش LED و حسگر دما و در سمت چپ حاشیه‌ای باریک از ماژول را می‌بینیم.

رندرهای پیکسل 9 پرو

براساس گزارش‌ها، پیکسل 9 پرو دارای نمایشگر 6.5 اینچی خواهد بود که کوچک‌تر از پنل 6.7 اینچی پیکسل 8 پرو است؛ البته ابعاد آن نسبت به مدل سال گذشته نسبتاً بدون تغییر مانده است. احتمال دارد ابعاد این گوشی 162.7 در 76.6 در 8.5 میلی‌متر باشد. اگر این ارقام درست باشند، بدنه گوشی 0.3 میلی‌متر نازک‌تر از مدل قبلی است. با توجه به رندرها، صفحه‌نمایش همانند پیکسل 8 پرو، مسطح به‌نظر می‌رسد و انحنای کمی در اطراف دارد.

هنوز هیچ اطلاعات دقیقی درباره مشخصات فنی این گوشی وجود ندارد، اما با توجه به فاصله نسبتاً زیادی که با عرضه این گوشی داریم، مسلماً به‌مرور اخبار بیشتری از آن خواهیم شنید.

227227

تیم تحریریه مطالب پزشکی

نوشته‌هایی که با بهره‌گیری از الگوریتم BERT گوگل، بصورت کاملاً انسانی و پویا باشند و به خواننده‌ها کمک می‌کنند تا به راحتی مفاهیم علمی را درک و استفاده کنند.
دکمه بازگشت به بالا