ورزشی

وزیر ورزش خبر داد: لار میزبان دیدارهای دوستانه فوتسال ایران و روسیه خواهد بود

مجموعه بزرگ ورزشی شهرستان لار که توسط یک خیر احداث شده است، با حضور وزیر ورزش به بهره‌برداری رسید.

به گزارش دانا نیوز، کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان، امروز (پنج‌شنبه ۲۰ آنلاین) برای بازدید و افتتاح چند پروژه ورزشی به استان فارس سفر کرد. وزیر ورزش و جوانان در این سفر دوروزه به شهرستان‌های شیراز، جویم، اوز و کراش خواهد رفت. هاشمی در شهرستان اوز به عنوان نماینده ویژه رییس‌جمهوری حضور خواهد داشت.

با اعلام وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی طوبی در شهرستان لار طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، این مجموعه میزبان دو بازی دوستانه بین تیم‌های ملی فوتسال ایران و روسیه در تاریخ ۲۷ و ۲۸ آذرماه خواهد بود.

وزیر ورزش در مراسم افتتاح این مجموعه گفت: مجموعه ورزشی طوبی در شهرستان لار یکی از مجموعه‌های کم‌نظیر در ایران است که توسط خیر مرحوم آقای مهدی منیری ساخته شده است. کلنگ این مجموعه از سال ۹۰ زده شده و امروز این افتخار را داشتیم که در جمع ورثه این مرحوم حاضر شویم و خدا قوت به آنها بگوییم که این کار بزرگ را انجام دادند.

او افزود: تیم های ملی فوتسال ایران و روسیه قرار است ۲۷ و ۲۸ آذر در این مجموعه بازی‌های خود را برگزار کنند. ما باید دست این خیرین را ببوسیم و به این کار بزرگ‌ افتخار می‌کنیم. این مجموعه علاوه بر امکانات ورزشی، از امکانات رفاهی و تفریحی مختلف مثل سینما، جاده تندرستی برخوردار است و جا دارد به مردم شهرستان به خاطر احداث این مجموعه بزرگ تبریک بگویم. امیدوارم ما مسئولین قدردان و دستبوس خیرین عزیز باشیم و بتوانیم از ظرفیت بسیار خوب خیرین بزرگوار در ورزش استفاده کنیم.

انتهای پیام

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا