ورزشی

هت تریک جام قهرمانی پرسپولیس در افتتاحیه لیگ برتر – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، با اعلام سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران به مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، کاپ سوپرجام فوتبال ایران در هفته نخست بیست و سومین دوره لیگ خلیج فارس، تحویل سرخپوشان ایران خواهد شد.

رضا درویش و محمدرضا کشوری‌فرد چندی پیش در جریان یک ملاقات، درباره زمان و نحوه تحویل جام قهرمانی سوپرجام فوتبال ایران به پرسپولیس نیز گفتگو و هماهنگی‌هایی داشتند. در آن جلسه اعلام شد؛ مراسم اهدای جام، طی آئین رسمی در نخستین بازی سرخپوشان ایران در فصل جدید لیگ که با توجه به قهرمانی فصل گذشته در حکم دیدار افتتاحیه خواهد بود، تقدیم باشگاه پرسپولیس شود.

سوپرجام ایران همه ساله به برنده پیکار دو تیم قهرمان لیگ و جام حذفی تعلق می‌گیرد. با توجه به این که پرسپولیس در فصل گذشته قهرمانی در هر دو رقابت را از آن خود کرد طبق مقررات، به عنوان برنده سوپر جام فوتبال ایران نیز شناسایی شد. این برای دومین بار در تاریخ سوپرجام فوتبال ایران است که این اتفاق رقم می‌خورد که هر دو بار سرخپوشان ایران موفق به انجام این کار شدند تا در یک فصل سه‌گانه قهرمانی کشور را از آن خود سازند.

شایان ذکر است سوپرجام فوتبال ایران، تا کنون ۹ بار برگزار شده است که پرسپولیس برای پنجمین بار، این جام را تصاحب می‌کند.

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا