فرهنگ و هنر

پایان «دور خدا بگرد» با حضور چهره‌های سینمایی

نمایشگاه عکس «دور خدا بگرد» با حضور چهره‌های هنری و سینمایی پس از ۱۱ روز در گالری پردیس ملت به کار خود پایان داد. 

به گزارش دانا نیوز به نقل از موسسه تصویر شهر، نمایشگاه عکس «دور خدا بگرد» شامگاه گذشته ۹ تیرماه ۱۴۰۲ در حالی در گالری پردیس سینمایی ملت به کار خود پایان داد که در آئین اختتامیه خود میزبان جمعی از چهره‌های هنری و سینمایی مانند رضا کیانیان، کمال تبریزی، محمود کلاری، سیف‌الله صمدیان، فرزین محدث، علی نیک رفتار، سروش محمدزاده و میترا رفیع بود.

با آغاز ماه ذی الحجه و ایام حج ابراهیمی، موسسه تصویر شهر به مدت ۱۱ روز میزبان نمایشگاه انفرادی عکس «دور خدا بگرد» در گالری پردیس سینمایی ملت بود که در این نمایشگاه آثار محمدحسن هندی از عکاسان سینما از دو حج تمتع سال های ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ به نمایش گذاشته شد. 

این نمایشگاه شامل ۳۴ عکس از مراسم حج بود که ۲۹ اثر آن در قطع ۵۰ در ۷۰ ، ۴ اثر در قطع ۱۰۰ در ۷۰ و یک عکس به شکل پانوراما در قطع ۷۶ در ۱۸۰ در معرض دید علاقمندان قرار داشت.  

بر اساس این گزارش، محمدحسن هندی از سال ۱۳۷۶ فعالیت خود را در سینما و تئاتر آغاز کرد. وی در حال حاضر عضو هیات مدیره و دبیر انجمن عکاسان سینمای ایران است که پیش از این برگزاری نمایشگاه عکس گروهی انجمن عکاسان سینمای ایران با نگاه عباس کیارستمی را برگزار کرده و در حال حاضر دبیر هشتمین جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران است.

پایان «دور خدا بگرد» با حضور چهره‌های سینمایی

پایان «دور خدا بگرد» با حضور چهره‌های سینمایی

پایان «دور خدا بگرد» با حضور چهره‌های سینمایی

انتهای پیام

تیم خبری مقالات فرهنگی

با احساس و زندگی، داستان‌هایی را بازگو می‌کنم که قلبتان را لرزاند.
دکمه بازگشت به بالا