ورزشی

به این پیروزی نیاز داشتیم/ برای ایران می‌جنگیم

شریفی: به این پیروزی نیاز داشتیم/ برای ایران می‌جنگیم

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: بعد از دو شکست برابر ژاپن و لهستان به لحاظ ذهنی با مشکل روبرو شده بودیم و واقعاً به این پیروزی نیاز داشتیم.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز، لیگ ملت‌های والیبال سال 2023 در گروه مردان که از روز سه شنبه 16 خردادماه در دو کشور کانادا و ژاپن آغاز شده است، امروز (شنبه 20 خرداد) با شش دیدار در شهرهای اوتاوا و ناگویا پیگیری می‌شود.

تیم‌های ایران و چین از ساعت 10:10 دقیقه و در چهارمین دیدار روز پنجم در سالن گایشی ناگویای ژاپن به مصاف یکدیگر رفتند و شاگردان عطایی با شکست سه بر یک حریف به نخستین برد خود در این رقابت‌ها دست یافتند.

مرتضی شریفی بعد از این پیروزی اظهار داشت: بعد از دو شکست برابر ژاپن و لهستان به لحاظ ذهنی با مشکل روبرو شده بودیم و واقعا به این پیروزی احتیاج داشتیم.

وی در ادامه تاکید کرد: حریف مقداری دست ما را خوانده بود و من به بازی آمدم. خدا را شکر توانستیم پیروز شویم. فرقی نمی‌کند که کدام یک از بازیکنان در بازی باشند و فقط مهم این است که برای ایران بجنگیم.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال در پایان گفت: دیدار بسیار سختی مقابل اسلوونی خواهیم داشت و امیدوارم با آنالیز و ریکاوری خوبی که بعد از مسابقه امروز انجام خواهیم داد، در آن بازی نیز به پیروزی دست پیدا کنیم.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 7:10 دقیقه فردا (یکشنبه 21 خرداد) در چهارمین و آخرین مسابقه هفته نخست خود به مصاف اسلوونی می‌رود.

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

انتشارات علوم ورزشی

نویسنده‌ی ورزشی با تمرکز بر روند تکامل و تاریخچه‌ی ورزش. با ارائه‌ی اطلاعات و تحلیل‌های دقیق، هدفمندی خود را در آشنایی خوانندگان با مراحل تکاملی و تغییرات بزرگ در دنیای ورزش قرار می‌دهم. با من همراه شوید و به دنیای جذاب و پویای تکامل ورزش پیوندید.
دکمه بازگشت به بالا