ورزشی

شاملی و سپاهان در رده چهارم/ برنامه ادامه مسابقات اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، در سومین روز از برگزاری جام باشگاه‌های هندبال آسیا و در مهمترین دیدار دو تیم الکویت کویت و الدحیل قطر به مصاف هم رفتند که در پایان این الدحیل بود که توانست در یک رقابت جذاب و دیدنی حریف سرشناس خود را شکست دهد و نخستین شکست را به الکویت تحمیل کند.

همچنین در دیگر دیدارهای برگزار شده امروز الریان قطر ۱۵-۳۵ تی اسپرت هند را شکست داد، شهید شاملی کازرون ۳۴-۳۹ از سد تاشکند ازبکستان گذشت، النجمه بحرین ۲۸-۳۹ بر جونیور چین پیروز شد و الکاظمه کویت ۳۱-۳۴ برابر عمان کلاب به برتری رسید.

نتایج کامل رقابت های روز سوم جام باشگاه های آسیا به این ترتیب است:

نماینده هند ۱۵ – الریان قطر ۳۵
تاشکند ازبکستان ۳۴ – شاملی کازرون ۳۹
النجمه بحرین ۳۹ – جونیور چین ۲۸
الکاظمه کویت ۳۴ – نماینده عمان ۳۱
الکویت کویت ۳۸ – الدحیل قطر ۳۵

به این ترتیب در گروه A الریان قطر و الکاظمه کویت هر کدام با ۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل اول و دوم هستند، عمان کلاب و فولاد سپاهان نیز هر کدام با ۲ امتیاز در رده سوم و چهارم قرار دارند. تی اسپرت هند هم بدون امتیاز در رده آخر جای گرفته است.

همچنین در گروه B الدحیل قطر، النجمه بحرین، الکویت کویت و نیروی زمینی شهید شاملی ایران ۴ امتیازی و در جایگاه اول تا چهارم جای دارند. تاشکند و جونیور نیز هر کدام با یک امتیاز در رده پنجم و ششم جدول گروه B قرار گرفته‌اند.

روز یکشنبه تیم‌ها استراحت می‌کنند و خود را آماده دیدار با حریفان خود در روز دوشنبه ۱۵ خرداد خواهند کرد.

برنامه کامل مسابقات روز دوشنبه، ۱۵ خرداد، به این ترتیب است:

شهید شاملی ایران – النجمه بحرین / ساعت ۱۰:۰۰
الدحیل قطر – جونیور چین – ساعت ۱۲:۰۰
تاشکند ازبکستان – الکویت کویت – ساعت ۱۴:۰۰
الریان قطر – الکاظمه کویت – ساعت ۱۶:۰۰
عمان کلاب – فولاد سپاهان اصفهان – ساعت ۱۸:۰۰

بیست و پنجمین دوره مسابقات قهرمانی هندبال باشگاه‌های مردان آسیا با حضور ۱۱ تیم به میزبانی اصفهان برگزار می‌شود و تا ۲۱ خردادماه ادامه دارد.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا