ورزشی

قهرمانی‌های امسال خیلی چسبید / حالا که سلطانی‌فر نیست چرا پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

بهرنگ علوی: قهرمانی‌های امسال خیلی چسبید / حالا که سلطانی‌فر نیست چرا پرسپولیس قهرمان می‌شود؟

ستاره سینمای ایران در مورد قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی صحبت کرد.

بهرنگ علوی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری دانا نیوز، در مورد قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی و کسب دبل قهرمانی توسط سرخپوشان در این فصل اظهار داشت: باید یک تبریک و خسته نباشید به کادرفنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه داشته باشم. واقعا قهرمانی جذابی بود و به نوعی یک کامبک برای پرسپولیس محسوب می‌شد. سال قبل هم پرسپولیس می‌‌توانست قهرمان شود اما امسال قهرمانی‌ دلچسب‌تر بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قهرمانی‌های پرسپولیس این فصل پاک بود یا خیر، گفت: من یک سوال دارم. چطور وقتی تیم‌‌های دیگر بالاتر از پرسپولیس بودند لیگ و داوری و همه چیز پاک بود و مشکلی نداشت و وقتی پرسپولیس به صدر رفت و قهرمان شد همه چیز مشکل دار شد؟ وقتی 5 سال پشت هم پرسپولیس قهرمان شد به آن اندازه تحت فشار بود و حتی می‌گفتند به خاطر سلطانی‌فر پرسپولیس قهرمان می‌شود، الان چرا پرسپولیس دبل کرد؟

بازیگر سینمای ایران در خصوص اینکه آیا پرسپولیس شایسته پیروزی برابر استقلال بود یا خیر، عنوان کرد: قطعا پرسپولیس شایسته بود. استقلال هیچ برنامه‌ای برای بازی با پرسپولیس نداشت. تیم استقلال و هوادارانش برای من قابل احترام هستند و این حرف‌خا کری نیست بلکه واقعیت است. شما جریان بازی را ببینید، تعداد پاس سالم پرسپولیس را ببینید. حتی ترابی دقیقه آخر به تیر دروازه زد

علوی در پایان در پاسخ به این سوال که به برای او دبل قهرمانی امسال بیشتر مزه داد یا زمان برانکو؟ عنوان کرد: به عنوان یک هوادار برای همه تمام قهرمانی‌ها لذت بخش است اما واقعا امسال چیز دیگری بود. چند تیم باهم اجماع کرده بودند که جلوی قهرمانی پرسپولیس را بگیرند اما بازهم ثابت شد هیچ دستی بالاتر از دست خدا نیست.

انتهای پیام/

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا