استان ها

دستگیری سارق مسلح به عنف در غرب استان تهران

دستگیری سارق مسلح به عنف در غرب استان تهران

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق مسلح به عنف و کشف بیش از 7 دستگاه گوشی مسروقه در شهرستان های شهریار و ملارد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از تهران ؛ سرهنگ “فضل اله سواری پور” با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه در شهرستان های شهریار و ملارد، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی غرب استان تهران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام کار اطلاعاتی و تحقیقات شبانه روزی و بررسی محل سرقت های انجام شده موفق به شناسایی سارق مسلح شده و با هماهنگی قضائی در عملیاتی، سارق را در مخفیگاهش در ملارد دستگیر کرد.

رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران تصریح کرد: ماموران در بازرسی از مخفیگاه سارق بیش از 7دستگاه گوشی مویابل، کیف پول و یک اسلحه کلت کمری کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه سارق در بازجویی های پلیسی به بیش از 4 فقره سرقت اعتراف کرد، گفت: شناسایی شاکیان دیگر پرونده در حال بررسی بوده و در اصرع وقت اعلام خواهد شد.

سرهنگ سواری پور در پایان از شهروندان خواست از تردد در مکان های تاریک و خلوت در ساعات پایانی شب به صورت انفرادی خودداری کرده و در صورت مشاهده هر گونه فعالیت مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا