استان ها

یارانه کاغذ در لرستان به صورت ویژه پرداخت شود / برگزاری کنگره شهدای لرستان از رویدادهای مهم فرهنگی در سالجاری است

استاندار : یارانه  کاغذ در لرستان به صورت ویژه پرداخت شود / برگزاری کنگره شهدای لرستان  از رویدادهای مهم فرهنگی در سالجاری است

استاندار لرستان گفت: یارانه کاغذ برای چاپ مطبوعات در استان می بایست به صورت ویژه پرداخت شود.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از  لرستان؛ فرهاد زیویار شامگاه پنج شنبه  در جلسه  مشترک شورای اداری و فرهنگ عمومی که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار  کرد: در استان لرستان به جهت این که در بخش صنعت و تولید رونق چندانی ندارد تا بخش مطبوعات حمایت شوند، نیاز است که یارانه کاغذ به صورت ویژه پرداخت شوند.

وی با اشاره به نقش مهم مطبوعات و رسانه ها در توسعه  استان و عدم وجود حمایت مالی از این بخش، افزود: موضوع مفاصا حساب اداره کل تامین اجتماعی در پرداخت آگهی های چاپ شده در مطبوعات یکی از مشکلاتی است که نیازمند پیگیری وزیر فرهنگ و ارشاد می باشد.

استاندار لرستان برگزاری کنگره ی شهدا را یکی از رویدادهای مهم فرهنگی استان در سالجاری قلمداد کرد و گفت: این کنگره در راستای تبیین جایگاه شهدا و مولفه های هویتی ایشان در سالجاری نهایی و برگزار خواهد شد.

زیویار با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، به تقدیم 300 شهید از لرستان طی عملیات حاج عمران اشاره کرد و یادآورشد: دوم خرداد ماه یادآور واقعه ی مهم و تاریخی عملیات حاج عمران است که در تارک لرستان می درخشد.

برگزاری سه شنبه های خبری عامل تعامل رسانه ها و مدیران

استاندار لرستان همچنین به برگزاری برنامه  سه شنبه های خبری در استان در راستای جهاد تبیین اشاره کرد و افزود: این برنامه باعث تعامل بیشتر رسانه ها و مدیران دستگاه ها خواهد شد.

زیویار گفت: در این برنامه هر هفته یکی از مدیران دستگاه های اجرایی عملکرد و دستاوردهای دستگاه تحت مدیریت خود را به منظور شفاف سازی و تبیین در قالب نشست خبری بیان می کند.

وی بیان کرد: این برنامه که از مصوبات شورای اطلاع رسانی استان می باشد ظرفیت تبدیل شدن به یک الگو در سطح استان های کشور را دارد.

 انتهای پیام 

 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا