استان ها

رسیدگی به یک هزار و ۹۰۰ پرونده تخلف اقتصادی در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

رسیدگی به یک هزار و ۹۰۰ پرونده تخلف اقتصادی در تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد

در دو ماهه سال جاری با رسیدگی به پرونده های کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان متخلفان بیش از ۲۷۲ میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد جریمه شدند.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛سید حمزه لقمانی گفت: از ابتدای سال جاری با رسیدگی شعب تعزیرات به پرونده های قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان، کالا و خدمات متخلفان جمعا به پرداخت  ۲۷۲ میلیارد و ۷۷۱ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

مدیرکل  تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دو ماه اخیر در بخش های ذکر شده یک هزار و ۹۰۰ فقره پرونده رسیدگی و از این تعداد یک هزار و ۸۴۱ فقره پرونده مختومه شده است.

لقمانی افزود: در گشت مشترک تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و ۵۵۷ مورد بازرسی با همکاری سایر دستگاههای نظارتی و متولی، جهاد کشاورزی، صمت، نیروی انتظامی، اتاق اصناف، بسیج اصناف، دامپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی انجام و  گزارشات تخلف را به این اداره کل ارسال و رسیدگی و منتهی به صدور رای شدند.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا