استان ها

بزرگداشت روز دختر و جشنی زیبا پرشور در منطقه 20

بزرگداشت روز دختر و جشنی زیبا  پرشور در منطقه 20

به همت مرکز نیکوکاری شهدای مدافع حرم بزرگداشت روز دختر و جشنی زیبا پرشور در منطقه 20 انجام شد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از تهران، به مناسبت آغاز دهه‌ی کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه سلام الله علیها و بزرگداشت روز دختر جشنی زیبا و پرشور با حضور شهردار محترم منطقه ۲۰ و معاون اجتماعی منطقه و سرهنگ ابن علی جانشین فرماندهی انتظامی وحضور پررنگ خانواده های معظم شهدا و جانبازان و عموم مردم شریف محله دولت آباد روز شنبه ۳۰ اردیبهشت در فلکه دوم دولت آباد ازساعت ۱۷ تا ۱۹ برگزار شد.

این مراسم، با قرائت قاری بین المللی قران کریم جناب آقای گلبان و پخش سرود ملی آغاز و اجرای صلوات خاصه امام رضا (ع) توسط خادمین آستان قدس رضوی به همراه پرچم گنبد طلا و خیر مقدم سردار ولی زاده جانشین فرمانده محترم سپاه حضرت سیدالشهدا علیه السلام ادامه یافت .

7

همچنین، گروه عروسک گردانی شبکه پنج سیما (فلفل )  نشاط خاصی و عمو روحانی با اجرای مسابقه بین دختران و اهدای جوایز به این برنامه شور و شعف بخشیدند.

در ادامه اجرای سرود جدید گروه ۳۱۳ ومولودی خوانی حاج مهدی فاطمی و اجرای ترانه دختر ازسوی خواننده محبوب مردمی جناب آقای مرتضی اشرفی زیبایی خاصی به این جشن  داد.

گفتنی است، با حضور مشاور روانشناس خانه سلامت دولت آباد و میز نقاشی و بازی کودکان و پذیرایی پیراشکی و شربت توسط پایگاه سیدالشهدا این جشن باشکوه به پایان رسید.

خاطر نشان میگردد، این برنامه با مشارکت سرای محله دولت آباد و معاونت اجتماعی منطقه ۲۰، ناحیه ۴ انجام شد.

 

Untitled

7

5

انتهای پیام/


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا