استان ها

کارهای خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است

وزیر کشور : کارهای خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است

وزیر کشور گفت: کارهای خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شده است و با همت مسوولان و استاندار این استان باید در مسیر رشد و پیشرفت قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری دانا نیوز از استان کهگیلویه و بویراحمد؛احمد وحیدی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران در یاسوج اظهارداشت: طرح‌های بزرگی در حوزه نفت و گاز همچون طرح پالایشگاه گچساران و طرح گاز مختار یاسوج در دستور کار هستند و همچنین طرح‌های راه استان فعال هستند.

وی در خصوص ساماندهی دریاچه رودخانه بشار و مجموعه تفریحی، افزود: این طرح در دستورکار است و از نظر مالی و سایر ظرفیت‌ها می‌تواند برای توسعه استان مفید باشد.

وزیر کشور با اشاره به عملکرد خوب استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همین کارها و پیشرفت‌های صورت گرفته ناشی از کار ارزشمند مدیریت استان بوده است و همه وقت و زندگی شان را وقف خدمت به مردم کرده‌اند.

وی تاکید کرد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد و هم سایر مدیران استان تلاش جدی دارند که با دلسوزی و شبانه روزی در سطح استان و شهرستان مسائل و مشکلات مردم را حل کنند.

وحیدی ادامه داد: به غیر از بودجه های ملی یک بودجه استانی هم پیش بینی شده که در ابتدا قرار بود صندوق توسعه برای هر استان ایجاد شود اما اکنون تبدیل به یک حساب شده و با تشخیص استاندار کهگیلویه و بویراحمد هزینه می‌شود تا توسعه و پیشرفت این استان در سطوح مختلف انجام شود.

وی تصریح کرد: با ترکیب طرح‌های ملی و استانی تحول خوبی را در استان کهگیلویه و بویراحمد شاهد خواهیم بود.

وزیر کشور ابراز کرد: قرار است در هر استان زنجیره ارزش پایدار شناسایی شود و ظرفیت ها بر اساس این زنجیره ایجاد شود.

وی با اشاره به اهمیت تعریف طرح‌های زنجیره ارزش در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: چندین زنجیره ارزش تعریف شده و با توجه به این زنجیره ارزش و ایجاد ارزش افزوده، این استان در مسیر رشد و توسعه قرار می گیرد.

انتهای پیام 


آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا