ورزشی

شمسایی بمب انگیزه است/ باید با برزیل، اسپانیا و پرتغال بازی کنیم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین، حسین طیبی کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در نشست خبری پیش از بازی تیم ملی ایران مقابل ازبکستان گفت: ممنون که از فوتسال حمایت می‌کنید. شرایطم خوب است. چند روزی است که در خدمت تیم ملی هستم. آماده بازی با ازبکستان می‌شویم که تیم قدرتمندی است. با بهترین تیم‌های دنیا بازی کرده است. چندی پیش با برزیل بازی کردند. این به تیم جوان ما کمک می‌کند. از رسانه‌ها می‌خواهم از تیم ملی حمایت کنند. بازیکنان نیاز دارند بازی کنند و فشار گذاشتن روی تیم بازیکنان را اذیت می‌کند.

طیبی در پاسخ به سئوال خبرنگار آنلاین در خصوص شرایطش در تیم پالما اسپانیا هم گفت: یک ماه دیگر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا با بنفیکا بازی داریم. امیدوارم برنده بشویم. تمام عناوین اروپا را دارم و فقط یک قهرمانی مانده است. هفته پیش هم در لیگ اسپانیا بازی داشتیم. با بارسلونا یک امتیاز فاصله داریم. تلاش می‌کنم نماینده خوبی برای فوتسال ایران باشم. امیدوارم قهرمانی را هم با پالما تجربه کنم.

کاپیتان تیم ملی فوتسال ایران در پاسخ به سئوالی مبنی بر کار کردن با وحید شمسایی در تیم ملی اظهار کرد: کار کردن با آقاوحید هم سخت است هم خوب. سخت به این خاطر که با هیچکس شوخی ندارد. بیرون از زمین با همه دوست است ولی نظم و انضباط برایش مهم است. هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید اردوی بعد هستم. آقاوحید خودش بمب انگیزه است. افتخار داشتم هم باشگاهی و هم ملی کنارش بودم و از او یاد گرفته‌ام. برای بازیکنان جوان هم همینطور است.

طیبی در خصوص میزان شانس ایران برای قهرمانی در آسیا گفت: پتانسیل قهرمانی در آسیا داریم ولی ابزار می‌خواهد. بازیکنان ما خیلی جوان هستند که فقط باید بازی کنند. باید با تیم‌های بزرگ بازی کنیم. حتی برای روزهای فیفادی که بازی تدارکاتی اوکی نشده است باید اردو داشته باشیم. اسپانیا هم همیشه در فیفادی بازی نمی‌کند و کمپ می‌گذارد. نیاز داریم با برزیل اسپانیا و پرتغال بازی کنیم. آنها برای خیلی از کشورها شرایط را سخت می‌گیرند ولی برای بازی با ایران شرایط راحت تر است. از فدراسیون خواهش می‌کنم. سال سختی داریم. بازیکنان جوان باید بازی کنند. صد درصد استعداد و لیاقت بازی در فینال جام جهانی را داریم ولی به شرطی که ابزارش هم فراهم بشود.

وی درباره اقبال تیم‌های اسپانیایی برای جذب بازیکنان ایران و تلاشش برای انتقال ملی پوشان کشورمان به اسپانیا تاکید کرد: کسی که لژیونر می‌شود باید در تیم ملی باشد. بزرگترین کمک را به این بازیکنان جوان آقاوحید می‌کند که به آنها بازی می‌دهد و در تیم ملی دیده شده‌اند. همه نگاه‌ها به سمت بازیکنان اسپانیایی و برزیلی بود. سخت تلاش کردم نماینده خوبی برای کشورم باشد. خدا را شکر نگاه تیم‌های خارجی به بازیکنان ایرانی خوب شده است. این بازیکنان جوان دیده شده‌اند.

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا