استان ها

مجمع فدراسیون با تاییدیه نماینده جهانی ادامه پیدا کرد/ تعلیق ژیمناستیک در حد شایعه است

مدیرفنی تیم‌های ملی ژیمناستیک در گفت‌وگو با آنا:

مدیر فنی تیم‌های ملی گفت: مجمع فدراسیون ژیمناستیک حتی پس از ترک جلسه توسط اینچه درگاهی و یارانش با تاییدیه نماینده فدراسیون جهانی ادامه پیدا کرد و کاملا قانونی است.

محمد آذرپی مدیر فنی تیم‌های ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا درباره انتخابات پرحاشیه فدراسیون ژیمناستیک گفت: من فکر نمی‌کنم تعلیق ژیمناستیک ایران جدی باشد و این موضوع فقط در حد حاشیه است، به هر حال  هر حرف و حدیث‌ زیاد بود، اما انتخابات سالم و با تاییدیه نماینده فدراسیون جهانی برگزار شد و یک مدیر موفق هم سکان هدایت فدراسیون را برعهده گرفت. در مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک نماینده فدراسیون جهانی حضور داشت و او پس از این که اینچه درگاهی به همراه یارانش مجمع را ترک کردند تاییدیه ادامه برگزاری مجمع را صادر کرد؛ بنابراین اگر این مجمع برگزار شده با تاییدیه نماینده فدراسیون جهانی بوده است.

وی افزود: ضمن اینکه من شنیدم اینچه درگاهی گفته مجمع فدراسیون عادلانه برگزار شده و خودش هم می‌داند این اتفاق افتاده است. ضمن اینکه همانطور که گفتم این مجمع با تاییدیه نماینده فدراسیون جهانی بوده و جای حرفی حدیثی باقی نمانده است.

مدیر فنی تیم‌های ملی عنوان کرد: متاسفانه ژیمناستیک در چند سال اخیر با حواشی زیادی روبه‌رو بود؛ اینچه‌درگاهی  پس از پایان دوره ریاست‌اش دوباره در فدراسیون ماند و چند ورزشکار و مربی را به سفر‌های مختلف اعزام کرد؛ از آن‌طرف پسورد و ایمیل فدراسیون هم در اختیار خانم درگاهی دبیر و کارشناس خبره این فدراسیون بود، ولی با همه این اوصاف مجمع این فدراسیون پرحاشیه برگزار و رئیس آن هم مشخص شد.

آذرپی در مورد انتخاب حقدادی به عنوان رئیس فدراسیون ژیمناستیک اظهار داشت: او مدیر مدبری است و یکی از مدیران موفق در حوزه ورزش است؛ امیدوارم بتواند شرایط خوبی را در ژیمناستیک ایجاد کند، این رشته دوران بلاتکلیفی بسیار زیادی داشت و انتخاب رئیس یکی از مهمترین اقداماتی بود که وزارت ورزش در روزهای پایانی سال انجام داد. من شنیدم یکی از اقداماتی که قرار است حقدادی در فدراسیون ژیمناستیک انجام دهد استفاده از پیشکسوتان و قهرمانان سابق این رشته است. من در دوره احمدی ابلاغیه مدیر تیم‌های ملی و سرمربی تیم را داشتم در دوره حقدادی مدیریت فنی تیم‌های ملی بر عهده من بود، برای داشتن پست حریص نیستم و هر کجا که نیاز باشد به ژیمناستیک کمک خواهم کرد.

مدیر فنی تیم‌های ملی عنوان کرد: متاسفانه در دوره اینچه درگاهی یکی از اتفاقات زشت این بود که بی‌احترامی زیادی به پیشکسوتان و قهرمانان سابق شد، ضمن این که در آن دوره به افرادی ابلاغیه داده شد که در حد و اندازه آن نبودند و این مسائل برای اولین بار بود که اتفاق افتاد. متاسفانه همه آن‌ها در زمان اینچه درگاهی پیش آمد؛ امیدوارم در دوره جدید فدراسیون ژیمناستیک با مدیریت جدید شرایط تغییر کند.

انتهای پیام/

تحریریه دانا نیوز

مشی رسانه‌ای این سایت، تحلیلی - خبری و اقتصادی است و اعضای تحریریه این مجموعه می‌کوشند از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک بکشند و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را بیابند.
دکمه بازگشت به بالا